הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סילבס: "עקבתי אחרי סכנין, נהיה בצמרת"

המאמן החדש: "מאמין שאמשיך אם נעשה פלייאוף עליון, זאת המטרה שלנו"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  20.01.22 - 16:35

אחרי שמונה למחליפו של שרון מימר על הקווים של בני סכנין, ורגע לפני שהוא מעביר את אימון הבכורה שלו בקבוצה, חיים סילבס התפנה לשוחח עם ערוץ הספורט על הדרך החדשה שמצפה לו.

"כשאתה יושב הרבה זמן בבית, יש לך זמן להירגע, לחשוב מה עשית טוב ומה עשית פחות טוב", אמר סילבס. "עקבתי אחרי בני סכנין, זו קבוצה שנבנתה במטרה להיות בפלייאוף העליון, אני שמח להוביל קבוצה כזאת. במידה שהדברים ילכו טוב, נהיה בצמרת. בכל קבוצה יש פלוסים ומינוסים, יש סגל טוב עם שחקנים שראויים להיות בצמרת הכדורגל".

"ישבתי עם הצוות המקצועי, סידרנו את מה שצריך", המשיך המאמן החדש. "נכיר את השחקנים, נעשה שיחות אישיות ויש משחק ביום ראשון וזה הכי חשוב. אני מחכה לזה כבר".

המאמן הציב מטרות: "אני מגיע מתוך כוונות ואנרגיות טובות, אמונה שאפשר להשיג ולהצליח. חיים של מאמן הם כאלה שקשה בהם להחזיק לאורך זמן באותו המקום. דווקא בקריירה שלי אני יכול להגיד שב-3 קבוצות החזקתי תקופה ארוכה, זאת המטרה גם כאן. בשורה התחתונה אני חושב שזה צריך להתחיל מההישג, מגיעים באמצע העונה וצריך להביא את הקבוצה להישג שלה יחד עם השחקנים, הקהל והמועדון הנהדר שיש פה. המטרה היא פלייאוף עליון. אם זה יקרה אני מניח שאמשיך".