הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמית: ג'ון אוגו חתם בהפועל נוף הגליל

אקס ב"ש סיים שבועיים של התרשמות ויצטרף. גם חן עזרא על הכוונת

הדר יעקבי
הדר יעקבי  23.01.22 - 15:13

לאחר שבועיים של התרשמות במדיה, עכשיו זה רשמי - ג'ון אוגו חתם בהפועל נוף הגליל, זאת באמצעות סוכנו ינון בוטביה, כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט. בנוסף, הקבוצה מהמקום ה-13 בטבלה מעוניינת בקשרה של מכבי נתניה, חן עזרא.

הקיצוני (33), ערך 15 הופעות במדי היהלומים העונה בהן טרם כבש ובישל פעם אחת. למרות ההתעניינות מצידה של נוף הגליל, עזרא מעדיף להישאר בשלב זה בנתניה. למרות זאת, במועדון בודקים את ההיתכנות למהלך שכזה.

בתוך כך, בהפועל נוף הגליל רתחו אחרי ההפסד הביתי 1:0 להפועל חיפה. "בשבוע שעבר הוסיפו סתם שמונה דקות מול הפועל תל אביב, אבל השבוע רק שלוש אחרי כל בזבוזי הזמן של הפועל חיפה?! איך זה הגיוני?", אמרו במועדון והוסיפו: "הגיע לנו פנדל 100%, לא היו מעזים להתנהג ככה לאף קבוצה אחרת, שבוע אחרי שבוע אנחנו מופלים בגלל שופטים".

הכעס של נוף הגליל מופנה ברובו ללירן ליאני, שהיה שופט ה-VAR במשחק ובחר שלא לקרוא לשניר לוי למסך בדקה ה-90, כאשר זה לא שרק לפנדל לזכותם. במועדון סיפרו אמש כי כבר אחרי המשחק נגד הפועל תל אביב הם הוציאו מכתב לאיגוד השופטים בו התלוננו על ליאני.

"במהלך המשחק מול הפועל תל אביב ליאני בא אליי ואמר לי: 'במשחק הבא שאני אשפוט אותך, גם אם לא תעשה כלום, אני אוציא לך כרטיס אדום'", מספר עוזר המאמן חי אבייב. "הוא אמר את זה בלי שעשיתי משהו מיוחד, פשוט כי אמרתי לו שלא היה אופסייד. יש יותר מידי טעויות שיפוט נגדנו. בפעם הראשונה זה מקרה, בשנייה זה צירוף מקרים, אבל בפעם השלישית זו מגמה". ליאני מצידו מכחיש וטען כי אמר שאם הוא היה שופט את המשחק נגד הפועל תל אביב הם היו מקבלים אדום.

גם הקפטן ראובן גל מספר: "הוא בא אלי באמצע המשחק ואמר לי 'לא משנה מה, כל משחק שאני שופט אותך אני מוציא לך ישר אדום'. איך שופט ברמתו יכול להגיד לי דבר כזה? וזה לא רק אני שמעתי, כל הספסל שמע את זה. אמר את זה בהתלהמות, כאילו הוא לא סופר אותנו. לא יכול להיות ששופט בליגת העל ידבר ככה. ואני מוכן ללכת למכונת אמת להוכיח שהוא אמר את זה".

ולמרות התלונות על השיפוט, במועדון לא מסירים מעצמם אחריות ואומרים: "היינו צריכים לקחת פה נקודות. כבר עצרנו רצף של הפסדים בשבוע שעבר, אסור היה לנו לחזור אחורה. כל המחצית השנייה הייתה בשליטה שלנו, קיבלנו מתנות ופשוט לא לקחנו".

בצוות המקצועי מאוד מרוצים מהמצטרפים החדשים ששותפו במשחק; ניר לקס, חגי גולדנברג, דיוויד טאווה וארנסט מאבוקה. אך בתום המשחק הסכימו כי על אף שביעות הרצון מהם, זה לא מספיק וצריך להתחזק עוד. כזכור, במועדון כבר החתימו חמישה שחקנים חדשים, ומסתמן שעוד 2-3 שחקנים יגיעו עד לתום חלון ההעברות. ג'ון אוגו צפוי לחתום במהלך השבוע על חוזה, מגעים עדיין נרשמים מול וויסאם רבאח וכעת מחפשים גם חלוץ.

מנגד, ישנה אי שביעות רצון מקוון פרייטר. "הוא לא מבין שאנחנו במלחמה. לא משקיע, לא באימונים ולא על המגרש", אמרו במועדון על החלוץ, שככל הנראה ישוחרר. מנגד, וויליאם קיזיטו, שהיה גם הוא בתמונת השחרורים בתקופתו של המאמן הקודם, זוכה כעת למחמאות רבות מהמאמן החדש והצוות המקצועי, שמרוצים מאוד מהיכולת ומרוח הלחימה שלו.