הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מכבי טעתה עם קארצב, הסגל שלנו שווה פלייאוף"

בנתניה מרוצים מהנקודה בבלומפילד. מחמאות גם לשלמה וברקוביץ'

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  23.01.22 - 09:32

רן קוז'וק המשיך אתמול (שבת), להיות היחידי שלא הפסיד העונה. אז נכון שלא מדובר במאמן ראשי, אבל כעוזר מאמן שעמד על הקווים פעמיים העונה בניצחון על בני סכנין ואתמול בתיקו 2:2 מול מכבי ת"א, יש לו בהחלט מאזן שכל מאמן היה קונה בשתי ידיים.

ההכנה של קוז'וק ובני לם שישב ביציע בבלומפילד היתה מצוינת ובחלקים גדולים במשחק היהלומים הצליחו להביך את קבוצת המיליונים של מכבי ת"א. לו זר היה מגיע לאצטדיון ביפו, הוא לא היה יכול לדעת מי בתקציב של 22 מיליון שקלים ומי עם פי שלושה יותר.

במועדון הקדישו את הניצחון לשוער דני עמוס שהיה אשם בשער השני שספגה הקבוצה ובמהלך המשחק שמע פעמים רבות את הקהל של מכבי ת"א צועק לו 'הומו'. השוער שמכבד את הקהילה הגאה ביקש מהשופט גל ליבוביץ' לרשום את העניין בדוח. "דני הביא לנו כל כך הרבה נקודות וגם אחרי הטעות שלו הוא ידע להתעלות ברגעים שהיינו צריכים אותו. הלוואי על כולם אישיות ושוער כזה", אמרו בקבוצה והוסיפו, "מכבי ת"א טעתה עם קארצב. הסגל שלנו שווה פלייאוף עליון".

הקבוצה של בני לם המשיכה להבקיע ממצבים נייחים והעלתה את מאזנה ל11 שערים. רז שלמה, עדן קארצב ואמיר ברקוביץ' זכו למחמאות על משחק מצוין. פארפה גויאגון שנפצע טען כי מדובר בהתכווצות בשריר האחורי אבל במועדון לא ייקחו סיכון והוא ייבדק בתקווה שלא מדובר בקרע, שיגרום לו להיעדרות מהמשחקים הקרובים מול מכבי חיפה והפועל ב"ש. כמו כן, זלאטן שחוביץ' קיבל את הכרטיס הצהוב העשירי שלו העונה - יותר מכל שחקן אחר בנתניה.

הבלם החדש פאלמאן גלאבוב ייחל באימונים וצפוי להיות בסגל כבר למשחק הקרוב מול האלופה מכבי חיפה. במועדון מקווים להשלים צירוף חלוץ זר כבר בימים הקרובים. במקרה כזה יושאל או יימכר אבובאקר דומביה.