הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לפני בית"ר: אליאס ייעדר, אזולאי בספק

התלבטות לרפואה גם בחוד הפועל ת"א: "הרבה זמן לא היתה אווירה כזאת"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  23.01.22 - 19:33

אחרי שקיבלה תמיכה מ-250 אוהדים שהגיעו לאימון והלהיבו את השחקנים עם חזיזי ואבוקות, הפועל ת"א תערוך הערב (ראשון) את האימון המסכם לקראת המשחק מחר מול בית"ר ירושלים באיצטדיון טדי. במועדון הודו: "הרבה זמן לא הייתה כזאת אווירה".

מבחינה מקצועית, שי אליאס שסובל ממתיחה בשריר הירך האחורי לא התאמן גם אתמול והוא ייעדר מההתמודדות. מי שיחליף אותו בהרכב הוא שי אייזן. שלומי אזולאי הקשר בספק גדול, אחרי שהרגיש כאבים בשריר הירך האחורי ונטש את האימון.

בעוד שאיוש החוליה האחורית סגור, והיא תכלול את אלון אזוגי, אדי גוטליב, סיאנדה קולו ודורון ליידנר, נראה שלקובי רפואה יש התלבטויות הקשורות לחלק הקדמי. העיקרית שבהן - מי יאייש את החוד - שלומי אזולאי החלוץ או יואב תומר, שבפעם השנייה העונה כבש גול בתוספת הזמן ומנע הפסד להפועל נוף הגליל. פארליי רוסה ואושר דוידה צפויים לפתוח, כשגם עידן ורד בתמונת ה-11.

בעניין אחר, קובי רפואה והצוות המקצועי מחפשים בקדחתנות מאחורי הקלעים שחקן התקפה שיצטרף בחלון ההעברות הנוכחי. בחודורוב הבהירו כי יחתימו רק שחקן שישדרג את הקבוצה, כשהכיוון הוא שחקן כנף שיכול לשחק גם חלוץ.

הרכב משוער: ארנסט שטקוס, אלון אזוגי, אדי גוטליב, סיאנדה קולו , דורון ליידנר, דן איינבינדר, שי אייזן, פריילי רוסה, אושר דוידה, עידן ורד, יואב תומר (שלומי אזולאי)

קובי רפואה התייחס לפני המשחק: "אנחנו מתכוננים למשחק נגד בית"ר ירושלים, עדיין יש לה קבוצה טובה ושחקנים טובים. אנחנו לא חושבים על המצב שלה, בסופו של דבר זה משחק של שני מועדונים גדולים ויש יריבות ספורטיבית גדולה. אנחנו מכירים את היריבות של בית"ר ירושלים והפועל ת"א, לא מקלים ראש. מצפה לנו משחק קשה מחר, אנחנו יודעים את זה. נעשה הכל כדי לחזור עם הנקודות".

"אני חושב שלא משנה המצב שבו השחקנים מגיעים למשחק. זה משחק קשה, הרבה יוקרה גם לנו השחקנים, למועדון, לקהל, לכולם. התכוננו בצורה יסודית. נגיע למשחק כדי לעשות תוצאה טובה", הוסיף שי אייזן.