הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכה לנתניה: גויאגון יחמיץ את חיפה וב"ש

במועדון חושדים כי הקשר סובל מקרע קטן. בלם הרכש פאלמאן גלאבוב מרשים באימונים. יפתח מול האלופה?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  24.01.22 - 08:42

מכה למכבי נתניה. פארפה גויאגון סובל ממתיחה בשריר ויחמיץ את צמד המשחקים הקרובים מול מכבי חיפה והפועל ב"ש. רופא הקבוצה ד"ר אחמד ביאדסה החליט לשלוח את הקשר לבדיקת אולטראסאונד רק מחר (שלישי) עד שיירדו הנפיחות ושטפי הדם. בלם הרכש פאלמאן גלאבוב מרשים באימונים. לם החמיא לשחקנים באסיפה.

בעניין גויואגון, על אף שהוא הולך ללא כאב חד, במועדון מעריכים שמדובר בקרע קטן. הקשר המצטיין ציין כי כששיחק במכבי ת"א נפגע בדיוק באותו המקום.

מי שהרשים כבר באימון הראשון, לפחות בכל מה שקשור לכושר הגופני ולחיבור המיידי לשחקנים הוא בלם הרכש, פאלמאן גלאבוב. בקבוצה לא פוסלים שיפתח בהרכב כבר במשחק הקרוב נגד האלופה כשעמרי גנדלמן יוסט לקישור במקומו של גויאגון. כך או אך, את ההחלטה יקבל בני לם רק בחמישי. שיר צדק שהחלים מפגיעה בשריר יחזור לסגל במשחק הקרוב.

באסיפה החמיא לם לשחקנים על היכולת מול מכבי ת"א: "אמרנו לפני המשחקים מול מכבי ת"א, מכבי חיפה והפועל ב"ש שמחכות לנו בתקופה הקרובה שאנחנו נבוא כדי להוציא נקודות. אני לא חזיר והנקודה נגד מכבי ת"א טובה, אבל יכולנו גם להוציא יותר".

בינתיים במועדון ממשיכים לחפש חיזוק לחלק הקדמי. סוכנו של אבובאקר דומביה, סתיו חכמון קיבל הודעה למצוא לשחקן מועדון אחר. עידו וייר מחוזר על ידי מ.ס כפר קאסם והפועל פ"ת ויקבל החלטה בשבוע הבא. יניב מזרחי שמבין שמחפשים חלוץ נוסף קיבל לא מעט הצעות מקבוצות אחרות בליגה, אבל בצוות המקצועי כבר הודיעו כי אין כוונה לאפשר לו לעזוב.