הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ההתלבטות של רפואה: תומר או אזולאי בחוד

לקראת בית"ר, מאמן הפועל ת"א מתכנן מערך התקפי. 3,500 אדומים יגיעו לטדי

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  24.01.22 - 10:22

דריכות גבוהה מאוד בהפועל ת"א לקראת המפגש הערב (20:30, ישיר ב-5SPORT) מול בית"ר ירושלים. בחודורוב מודעים למצב הלא פשוט של הירושלמים אך הבהירו כי המצב בטבלה לא ישפיע על המשחק שעל כר הדשא. "משחק בין בית"ר להפועל הוא תמיד צמוד וקשה, לא משנה באיזה מצב המועדונים מגיעים. כולנו יודעים כמה המשחק הזה יוקרתי לשתי הקבוצות ולבית"ר אין מה להפסיד", אמרו במועדון.

מבחינת ההרכב, עושה רושם שקובי רפואה יעלה עם מערך התקפי שיכלול ארבעה שחקנים. עידן ורד יחזור ל-11, כשלצידו פארליי רוסה, אושר דוידה ויואב תומר צפויים לאייש את החולייה הקדמית. ייתכן שברגע האחרון שלומי אזולאי החלוץ יפתח בשפיץ, אך באימון המסכם תומר היה זה שתורגל.

בקישור, שי אייזן יעלה במקומו של שי אליאס שפצוע וישחק לצידו של דן איינבינדר במרכז השדה. בגזרת המגנים יהיו אלה אלון אזוגי (בן ביטון טרם שב לכשירות) ודורון ליידנר. אדי גוטליב וסיאנדה קולו יאיישו את מרכז ההגנה.

השחקנים ייצאו לבית מלון בירושלים, שם ישהו עד למשחק. גם בקרב הקהל יש תכונה לקראת ההתמודדות. נכון לעכשיו 3,500 אוהדים הבטיחו את מקומם באיצטדיון הירושלמי והם מתכוונים לדחוף את קבוצתם מקרוב במטרה שתמשיך עם המומנטום החיובי.