הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"חששנו מהמשחק, אך השחקנים הפכו אותו לקל"

שביעות רצון בהפועל ת"א לאחר הניצחון אמש על בית"ר בטדי. הבעלים החמיאו לרפואה ושחקניו בסיום. המאמן, שמחפש שחקן כנף זר, שטף את שחקניו בהפסקה: "חייבים לקבל החלטות נכונות יותר"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  25.01.22 - 06:20

חגיגות גדולות בהפועל תל אביב אחרי ה-0:2 אמש (שני) על בית"ר ירושלים. במשך דקות ארוכות השחקנים ואנשי המועדון חגגו עם כ-4,000 אוהדים אדומים שהגיעו לאיצטדיון טדי, והשמחה נמשכה גם בחדר ההלבשה. הבעלים איציק ושרון ניסנוב ובועז תושב ירדו בסיום לאזור חדר ההלבשה, החמיאו לשחקנים וגם לקובי רפואה, שספר את הניצחון החמישי שלו בשישה משחקים שהוא עומד על הקווים, ובאמתחתו מאזן מדהים של 16 נקודות מ-18 אפשריות.

"חששנו מהמשחק הזה, מכך שכל המצב המורכב של בית"ר ירושלים ירדים את השחקנים, אבל בסופו של דבר השחקנים עבדו טקטית בצורה נכונה ועשו את המשחק קל" אמרו בהפועל. ובכל זאת, אם יש נקודה שזקוקה לשיפור היא קבלת ההחלטות בפעולה האחרונה.

בצוות המקצועי לא היו מרוצים מהעניין הזה במחצית הראשונה, ורפואה שטף את שחקניו בהפסקה. "אתם חייבים לקבל החלטות נכונות יותר ולנצל את המצבים. במשחקים כאלה היריבה יכולה פתאום לחזור ואז כל המשחק מתלהט, בעיקר עם הקהל פה" אמר בין היתר המאמן לחניכיו.

במחצית השנייה הדברים נראו אחרת, ובסופו של דבר האדומים צברו עוד שלוש נקודות, שהעלו אותם למקום השלישי. "כרגע אנחנו חושבים רק על להתברג הפלייאוף העליון, זו המטרה ולא שינינו שום דבר. אנחנו לא נוריד את הרגל מהגז, לא נסתנוור ונמשיך לעבוד קשה. אחרי שנבטיח את הפלייאוף, נחשוב הלאה ונראה" אמרו בחודורוב.

בצוות המקצועי היו מרוצים באופן כללי מהשחקנים. אושר דוידה, שכבש את השער הראשון הקדיש אותו לסבתו שנפטרה ביום שישי האחרון, ומתברר כי חלק מאנשי המועדון אמרו לו לפני המשחק כי הוא יכבוש. עוד מי שזכו למחמאות הם דן איינבינדר, אדי גוטליב ועידן ורד, שחזר להרכב ולראשונה שב לטדי מאז שעזב את בית"ר והיה בולט כי עבורו זה לא עוד משחק. אגב, עם הירידה שלו לספסל השחקן ספג יריקות, גרעינים ומטח קללות קשות מצד האוהדים הירושלמים והשחקן היה מאופק לחלוטין ולא הגיב.

אלון אזוגי, שנפצע בראשו, נזקק לשישה תפרים וסבל מסחרחורת. שי אליאס, שנעדר אתמול בעקבות מתיחה בשריר הירך האחורי, יחזור במחזור הבא מול הפועל חדרה.

בתוך כך, נכון לעכשיו רפואה טרם מצא את שחקן החיזוק שלו. המאמן בוחן שחקנים זרים, כשהמטרה היא לצרף שחקן כנף שיכול לשחק גם החלוץ. "נחתים רק כשנהיה בטוחים שהשחקן יכול לשדרג אותנו" הבהירו בהפועל.

לעניין אחר. בדו"ח המשקיף צויין כי אוהדי הפועל השליכו מקלות, מצתים וכוס לכיוונם של שוטרים לקראת הדקה ה-60.