הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נסגרה השאלת דומביה למכבי פתח תקווה

הקשר יסגור את תנאיו מחר אצל נועלת הטבלה. גויאגון סובל מקרע בשריר ויחמיץ לפחות שני משחקים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.01.22 - 17:39

האבחנה הראשונית של אנשי הצוות הרפואי של מכבי נתניה באשר לפציעה של פארפה גויאגון התבררה הבוקר (רביעי) כנכונה. הקשר סובל מקרע של כ-2 סנטימטרים בשריר האחורי והוא יחמיץ בוודאות את המשחקים הקרובים מול מכבי חיפה והפועל ב"ש. גויאגון סיפר שנפצע באותו מקום בעת ששיחק במכבי ת"א ובבדיקת האולטראסאונד שעבר אתמול נראה כי הצלקת מעט נפתחה, דבר שיצריך טיפול שמרני נכון וסבלנות.

קשר הקבוצה אבובאקר דומביה שסרב לעבור להפועל נוף הגליל שמעוניינת בו, צפוי לסכם מחר את תנאיו אצל נועלת הטבלה מכבי פתח תקווה, לאחר שעסקת ההשאלה עד סוף העונה נסגרה בין המועדונים.

הבלם פאלמאן גלאבוב מציג יכולת טובה באימונים הראשונים שלו בקבוצה ונראה כי יוסיף מהירות להגנה, אבל הוא עדיין לא בכושר משחק. לם יחליט לגביו בשבת אבל נראה כי יהיה לראשונה בסגל. מי שעשוי לפתוח הוא יניב מזרחי שלא מעט קבוצות חיזרו אחריו מאז נפתח חלון העברות. בין הקבוצות: הפועל פ"ת ומ.ס כפר קאסם מהליגה הלאומית והפועל נוף הגליל ובית"ר ירושלים מליגת העל, אך בנתניה הטילו וטו על שחרורו.

מי שעזב אתמול אחרי שנפרד מהשחקנים הוא שחקן הבית נפתלי בלאי שבנתניה מקווים שיקבל דקות משחק משמעותיות ברמה"ש ויחזור מחושל יותר. רון אשכנזי עשוי להיות מושאל כמו גם עידו וייר שכפר קאסם והפועל פ"ת ממתינים לו. כפי שפורסם בערוץ הספורט, אבובאקר דומביה בדרך להפועל נוף הגליל כשהמועדונים כבר סיכמו עקרונית את הפרטים וממתינים שנוף הגליל תשחרר אחד משחקניה הזרים.