הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לאחר הלחץ: רוסה מוכן להישאר למספר משחקים

האדומים ניסו לשכנעו לסרב להצעה מסין, הברזילאי ימתין עד לקבלת הויזה

רז זהבי ושירי אלג'ם  13.02.22 - 15:38

אחד משחקניה הבולטים של הפועל תל אביב בעונה האחרונה קרוב לפרידה: כפי שפורסם לראשונה ב"שער השבת", אחרי חצי עונה בלבד, פארליי רוסה צפוי לעזוב את האדומים - לטובת קבוצה מהליגה הסינית בשכר של מיליון דולר לעונה וחצי.

כעת התברר שלאחר לחץ כבד מצד האדומים על הברזילאי, רוסה הסכים להישאר עוד כחודש בארץ, למעשה אלה יהיו המשחקים הקריטיים שנותרו בליגה הסדירה, במטרה ברורה שהפועל תתברג בפלייאוף העליון. הקבוצה הסינית צריכה לשלוח את ההסדר הזה להפועל, כדי שיהיה רשמי וסופי.

חלון ההעברות בסין ייפתח בשני הקרוב, וייסגר בחודש מארס, מה שמאפשר לברזילאי למצוא לעצמו תחנה חדשה. הקשר הודיע זאת לחבריו בסיום המשחק. חשוב לציין כי זו גם הייתה הפעם הראשונה שאנשי המועדון שמעו על ההצעה שרוסה מחזיק מסין.

לפי גורמים בהפועל ת"א נכון לעכשיו לא התקבלה פנייה מקבוצה כלשהי, אבל הוא יוכל לעזוב עבור כל הצעה בסך 250 אלף יורו או יותר. קובי רפואה נמצא בהלם מוחלט מההודעה של רוסה משום שהוא נחשב לאחד השחקנים האהובים עליו.

רוסה בן ה-28 שגדל בקרוזיירו, ובגילאי הנוער עבר לספורטינג ליסבון, שיחק בהמשך בסבאסטופול האוקראינית, וגם באפולון לימאסול, אא"ק לרנקה, וגם שיחק באל איתיפק מסעודיה ואל פוג'אירה מהאמירויות.

באמצע העונה שעברה הגיע רוסה להפועל באר שבע, וכבש שני שערים במהלך הפלייאוף העליון; העונה יש לו ארבעה שערים במדי הפועל ת"א וגם שני בישולים, והוא נחשב לאחד השחקנים האיכותיים של האדומים, כולל במהלך הדרבי שהסתיים זה עתה. כעת, הוא ככל הנראה פותח דף חדש.