הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ברמן נכשלה במבחן כושר והוצאה מהשיבוץ

גרינפלד ינהל את הדרבי החיפאי בשבת. ריינשרייבר שובץ לבית"ר - סכנין

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  24.02.22 - 14:52

תגיות: לירן ליאני

אוראל גרינפלד הוא השופט שינהל את הדרבי בין הפועל חיפה למכבי חיפה במסגרת המשחק המרכזי של המחזור ה-24 בליגת העל. כזכור, דניאל בר נתן בעונת השיפוט האחרונה שלו, חש ברע במהלך מבחן הכושר אתמול ופרש באמצע. בעקבות כך הוא לא ישובץ בסופו של דבר לדרבי. רועי ריינשרייבר ינהל את המשחק המסקרן בין בית"ר ירושלים לסכנין.

השופטת ספיר ברמן נכשלה בנבחרת כושר והוצאה מהשיבוץ. מג'ד רושרוש יחליף אותה בניהול המשחק של בית"ר ת"א בתים מול הפועל עכו ודוד פוקסמן ישמש במקומה כשופט רביעי במפגש בין הפועל נוף הגליל למכבי ת"א.

חוץ מברמן ובר נתן שנכשלו במבחן הכושר גם עוזר השופט הבינלאומי, רוסטי טליס נכשל. הוא כשל במקצה הראשון, כשלאחר מכן דני קרסיקוב אפשר לו הזדמנות נוספת במקצה שני וגם שם לא הצליח. אחרי שנכשלו שלשום במבחן כושר, שחר רחמיאן וטל זטלמן עברו את המבחן אתמול וכבר שובצו כעוזרי שופט בליגה הלאומית. לטענת גורמים באיגוד בין קרסיקוב לזטלמן היו דין ודברים ואף האחרון עדכן בנושא את יו"ר הוועדה המקצועית לירן וקסברגר בנושא.

שופטי הסגל הבכיר קיבלו בהפתעה את חזרתו של אלי חכמון לעמדת שופט הווידאו. מבחינת השופטים, חכמון היה צריך לקבל הודעת פיטורים ולא לשוב למקום בו עבר על כללים ברורים, בנוסף לכך שנכשל בבדיקת פוליגרף. באיגוד השופטים מבינים את תחושות השופטים אבל משוכנעים כי הצעד נועד כדי להעביר מסר שלכל אדם מגיע הזדמנות נוספת.

היום (חמישי) יחליט אורן בורנשטיין, מי שהושעה יחד עם חכמון בשל הפצת קלטת השמע, אם כמו השופט לשעבר הוא מתנצל ולוקח אחריות על המעשה או לחילופין מקבל מכתב פיטורים, כשבמקרה זה הוא יוכל לקבל פיצויים.