הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ליאני עלול לרדת מהשיבוץ למשחק בשבת בין הפועל י-ם להפועל ת"א

אחרי שהכרטיס הצהוב לרובי לבקוביץ' לא נרשם, המשבץ איתן תבריזי שוקל להסיר את השופט מניהול הפועל ירושלים - הפועל ת"א. נוף הגליל: "קוראים לבטל את השיבוץ למשחק של יריבתנו לתחתית"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  02.03.22 - 13:58

האם לירן ליאני יוסר מהשיבוץ למחזור הקרוב בליגת העל? אחרי שהשופט לא כתב בדו"ח את הצהוב לרובי לבקוביץ', איתן תבריזי שוקל הורדת ליאני משיבוץ המשחק בין הפועל ירושלים להפועל תל אביב. משבץ השופטים מחכה להודעה רשמית כי השופט שגה במילוי הדו"ח בעניין לבקוביץ' כדי להחליפו.

הפועל נוף הגליל פרסמה הודעה חריגה נגד השיבוץ: "מועדון הכדורגל הפועל נוף הגליל נדהם ומופתע מאוד מההחלטה לשבץ את השופט לירן ליאני, לשפוט השבוע את המשחק של יריבתנו בתחתית הפועל ירושלים  מול הפועל תל אביב, לאור העבר הבעייתי שלנו מול השופט, הכולל תביעות פתוחות בבית המשפט. ציפינו מאיגוד השופטים לגלות יותר הבנה ורגישות ואנו קוראים לבטל את שיבוצו של ליאני למשחק".

גם בהפועל תל אביב מתנגדים לשיבוץ, וגורם במועדון אמר בעקבות ההודעה של נוף הגליל: "אנחנו לא מבינים מה הם רוצים, אבל מסכימים על דבר אחד, גם אנחנו מעדיפים שלירן ליאני לא ישפוט אותנו".

בנושא אחר, דניאל בר נתן, ספיר ברמן ודרור כהן עברו את מועד ב' של מבחן הכושר של איגוד השופטים אחרי שנכשלו במבחנים הקודמים ויוכלו לשפוט עד לסיום העונה.