הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סופית: לירן ליאני הושעה משני מחזורים

הסערה סביב השופט נמשכת. טעות ההקלדה בעניין רובי לבקוביץ' לביטול שיבוצו החל משבת הקרובה. בר נתן יחליפו. וגם: הזעם של הפועל חדרה ("יכולים להפסיד מאות אלפי שקלים בגללו") והפלונטר מול ברעם ונוף הגליל

מוטי פשכצקי ויגאל גולדשטיין  03.03.22 - 14:55

יושבת ראש איגוד השופטים רונית תירוש, שתסיים את הקדנציה שלה בסוף החודש, שוחחה הבוקר (חמישי) עם יושב ראש הוועדה המקצועית לירן וקסברגר וביקשה להשעות מיידית את השופט לירן ליאני. הסיבה: טעות ההקלדה של השופט הבכיר שגרמה לכך שרובי לבקוביץ' עלול שלא לשחק במשחק הקריטי של הפועל חדרה מול בני סכנין בשבת הקרובה. שעות ספורות לאחר מכן, בקשתה התקבלה.

ההתאחדות הודיעה: "ראשי איגוד השופטים החליטו להוריד את לירן ליאני מהשיבוץ במחזור הקרוב וממחזור ליגה נוסף בעקבות הטעות בהקלדת הצהוב לרובי לבקוביץ'". מי שיחליף את ליאני במשחקה של הפועל ירושלים נגד הפועל תל אביב הוא דניאל בר נתן. 

עוד קודם להחלטת תירוש, התקיימה שיחה בין אנשי הפועל חדרה לאיגוד השופטים, בה ביקשו לדעת אנשי המועדון כיצד שובץ לירן ליאני לנהל את משחקה הקריטי של הפועל ירושלים נגד הפועל תל אביב בטדי בשבת. כזכור, השופט שגה בדו"ח שהגיש בהתאחדות לכדורגל וגרם לכך שרובי לבקוביץ' לא יוכל לשחק במשחק הקרוב והקריטי נגד בני סכנין.

"אנחנו יכולים להפסיד מאות אלפים על הטעות שלו והוא שופט בשבת כאילו כלום לא קרה, זה הזוי", אמרו בחדרה לאנשי איגוד השופטים.

כזכור, מלבד סיפור טעות ההקלדה, מנכ"ל הפועל נוף הגליל גיל ברעם, טען בפני איגוד השופטים כי לא ייתכן שליאני ישפוט משחקים של הקבוצות המתחרות עם קבוצתו על הירידה בשל הגשת תביעת הדיבה כנגדו מצד השופט.