הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זעם בי-ם: "שינוי השיבוץ הוא תקדים מסוכן"

האדומים: "סיבה מגוחכת. נעקוב אחר השיפוט ב-7 עיניים"

תומר לוי
תומר לוי  03.03.22 - 16:09

הפועל ירושלים זועמת. אחרי ההודעה על שינוי שיבוץ השופטים למשחקם בשבת הקרובה נגד הפועל תל אביב, האדומים שיחררו תגובה חריפה.

כזכור, לירן ליאני הושעה משני המחזורים הקרובים בעקבות הטעות בהזנת הכרטיס הצהוב של רובי לבקוביץ' מהפועל חדרה, ומי ששובץ במקומו לנהל את ההתמודדות הוא דניאל בר נתן. בשורות האדומים היו קולות שטענו כי הסיבות לשינוי נבעו מגורמים אחרים.

"נדהמנו לשמוע על החלטת איגוד השופטים, על שינוי שיבוץ השופט למשחקנו נגד הפועל תל אביב בעקבות הלחץ וההודעות של יריבותנו. מדובר בתקדים מסוכן ויוצא דופן שבו קבוצות מצליחות לשנות שיבוצי שופטים למשחקים", נכתב בהודעת הפועל ירושלים.

ההודעה נמשכה: "עד היום הענקנו לאיגוד השופטים שקט והתייחסנו אליו בכבוד וזאת למרות אין ספור טעויות נגדנו, רובן ברורות ומכריעות, האחרונה שבהן רק בשבוע האחרון ועל ידי ליאני בעצמו, שבהיותו שופט VAR לא קרא לשופט המשחק והתעלם מנגיעת יד ברורה ברחבה של שחקן קריית שמונה".

לאחר מכן, נגעו האדומים במה שמבחינתם מהווה את הסיבה האמיתית לשינוי השיבוץ: "כמובן שההיתלות ב'צהוב של לבקוביץ'' כסיבה לשינוי בשיבוץ היא מגוחכת וברור לנו שהסיבה האמתית היא לחץ היריבות".

לסיום, המשיכו בהבעת האכזבה מההחלטה והצהירו כי ישנו את יחסם כלפי השופטים בתקופה שנותרה עד לסיום העונה: "כעת גם ההחלטות התמוהות במשחקיה האחרונים של מכבי פתח תקווה, כולל נגדנו, אליהן התייחסנו כטעויות שיפוט אנושיות, לפתע נצבעות באור אחר. אנו נעקוב אחרי השיפוט בשבת בשבע עיניים, כי מבחינתנו השופט שובץ על ידי יריבותנו".