הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"נאבק על תואר": "פלוס 500" תתמוך בנתניה?

פרסום ראשון: החברה שתומכת באתלטיקו עשויה לאמץ את היהלומים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.03.22 - 07:58

על המגרש מכבי נתניה השוותה אתמול (שבת) שיא של 13 משחקים ללא הפסד והקבוצה של בני לם, שמציגה כדורגל התקפי ושמח שסוחב קהל שהיה רדום במשך תקופה ארוכה, בדרך אולי להפוך גם לקבוצה הישראלית הראשונה שתקבל חוזה אימוץ על ידי חברת פלוס 500, שעשויה להפוך לספונסר של היהלומים.

בתקופה האחרונה נתניה מקיימת מגעים ראשונים עם החברה שמשמשת כספונסר של אטאלנטה האיטלקית, אתלטיקו מדריד, יאנג בויז ולגיה ורשה ונסחרת בבורסה בשווי של מעל 2.2 מיליארד דולר.

פלוס 500 היא קבוצת פיינטק גלובלית, המספקת מגוון פתרונות ומוצרים פיננסים ומפתחת ומפעילה פלטפורמות מסחר. הפלטפורמה זמינה בלמעלה מ-30 שפות, וביותר מ-50 מדינות. הקבוצה מחזיקה ברישיונות רגולטורים באנגליה, אוסטרליה, קפריסין, ישראל, ניו זילנד, דרום אפריקה, סינגפור ואיי סיישל.

"אם זה יקרה נתניה תחזור להילחם על תואר האליפות מהר מהצפוי", אמרו בקבוצה. אם המהלך ייצא לפועל, הקבוצה תשקיע הרבה יותר כספים ולא תצטרך למכור מדי שנה שחקנים כדי לשרוד כלכלית.

מחברת "פלוס 500" נמסר כי החברה לא נמצאת בקשרים עסקיים עם מכבי נתניה ואינה נמצאת בהליך משא ומתן למתן חסות למועדון. מנכ"ל "פלוס 500", דוד צרויה, הוא אוהד הקבוצה מילדות ולכן בילה אמש באצטדיון עם ילדיו, הוא לא ביקר בחדרי ההלבשה. "לא פוסל מה יקרה בעתיד", אמר צרויה לערוץ הספורט.