הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

משתלם: מענקי הפלייאוף של לם ושחקני נתניה

בנתניה חגגו העפלה מעשית לפלייאוף. לחץ על עמוס להאריך חוזה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.03.22 - 06:35

חגיגה כמו שהיתה אתמול (שבת) ביציעי מכבי נתניה לא זוכרים במועדון כבר תקופה ארוכה. 7,500 אוהדים שהגיעו למשחק בית שהחל בתוך השבת, לא עזבו את האצטדיון גם שעה אחרי שריקת הסיום בניצחון על הפועל ק"ש ורקדו ושרו עם השחקנים והמאמן בני לם, שלא מיהרו לעזוב את הדשא.

בין האוהדים היו גם שחקני העבר הגדולים של המועדון, מוטל'ה שפיגלר, דוד לביא, עודד מכנס, פודי חלפון, אלברט גזל וברוך חסן, שמאז שלם מונה לא מפספסים משחקים.

בעקבות הניצחון נתניה הבטיחה מעשית את המקום בשישייה הראשונה. בעקבות כך לם יקבל מענק של 60 אלף שקלים, בעוד השחקנים יקבלו מענקים אישיים על סך 600 אלף שקלים, כל אחד על פי חוזהו, זאת לאור השגת הפלייאוף העליון (כחצי משכורת נוספת לכל אחד). במקביל, הקבוצה צפויה להכניס לקופתה כ-2 מיליון שקלים על אירוח המועדונים הגדולים.

במועדון החמיאו למנכ"ל, ניב גולדשטיין, שהיה זה שדחף לפרידה מריימונד אטפלד ומנהל מצוין את המערכת, למנהל המקצועי, אלמוג כהן, שהצליח באמצעות קשריו להנחית את פטריק טומאוסי, פאלמאן גלאבוב, עדן קארצב ויובל אשכנזי וכמובן לבני לם, שניהול משחק מצוין שלו וחילופים נכונים במחצית, עם כניסתם של זלאטן שחוביץ' וחן עזרא, הובילו לניצחון.

אחרי הבטחת הפלייאוף נתניה לא נחה. דני עמוס הראשון שיקבל הצעה להמשיך אחרי עונה מצוינת בין הקורות. "דני השוער הכי טוב בארץ ודמות חשובה בחדר ההלבשה שלנו", החמיא לם. בנוסף, המאמן החליט שכל הצוות המקצועי יישאר גם בעונה הבאה, כך שרן קוז'וק, יובל עזריה, ישראל זביטי ועופר בסון ימשיכו להוות כוורת מקצועית חזקה.