הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נחתם הסכם שיתוף פעולה בין נתניה לטוברוק

שני המועדונים סיימו נתק ארוך שנים: "רוצים שהיריבות תהיה על הדשא בלבד"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.03.22 - 16:25
(עיריית נתניה)
(עיריית נתניה)

במעמד ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, נחתם היום (שלישי) הסכם שיתוף פעולה היסטורי בין בית"ר טוברוק למכבי נתניה. ההסכם שנחתם בלשכת ראש העיר ועליו חתמו בעלי מכבי נתניה, אייל סגל, ובעלי בית"ר טוברוק, דודו מכלוף, מנכ"ל מכבי נתניה ניב גולדשטיין ומנכ"ל טוברוק איציק גניש.

הסכם שיתוף הפעולה הינו היסטורי בין המועדונים אשר שם קץ ליחסים המתוחים ששררו במשך כל השנים בין מכבי נתניה לבית"ר טוברוק. "היריבות בינינו צריכה להיות ספורטיבית בלבד", אמר אייל סגל לאחר החתימה.

"השחקנים בשני המועדונים חברים האחד של השני, לומדים יחד ומבלים יחד וחשוב שהם יבינו שהתחרות בין המועדונים היא על הדשא בלבד", הוסיף סגל, "ההסכם שנחתם מתבסס בראש ובראשונה על כבוד הדדי ואחוות רעים בין מכבי נתניה ובית"ר טוברוק. אני שמח על שחר של יום חדש בעיר נתניה".

"מטרת ההסכם היא בראש ובראשונה להציב את הילד במרכז", הצהירו ראשי המועדונים. "אנחנו שמים דגש על קידום ופיתוח שחקנים צעירים לכדורגל הישראלי, ומכבי נתניה יכולה להוות בית טוב בעתיד לשחקני טוברוק", הסביר דודו מכלוף את חשיבות ההסכם. "הילדים שלי שיחקו ומשחקים כדורגל במכבי נתניה ובבית"ר טוברוק ובראייה שלי מועדון כדורגל צריך לשמש בית חם ואוהב עבור כל ילד באשר הוא".

ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, בירכה על ההסכם ועל שיתוף הפעולה בין שני המועדונים לרווחת ילדי העיר נתניה. "נתניה היא עיר מקדמת ספורט ומובילה במגוון ענפי ספורט ובהם ענף הכדורגל עם אצטדיון עירוני מהיפים בעולם. אני שמחה על שיתוף הפעולה בין שני המועדונים המובילים בעיר למען ילדי נתניה".