הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נתניה: "לא הצלחנו לשנות את החלטת הפועל"

הקבוצה ביקשה להזיז את מיקום האוהדים בסמי עופר, האדומים סירבו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  10.03.22 - 17:38

מכבי נתניה יכולה לשבור בשבת הקרובה את רצף המשחקים הארוך ביותר ללא הפסד בעונה אחת במשחק מול הפועל תל אביב, אבל לא מן הנמנע שזה יקרה ללא אוהדיה. בעוד האוהדים חזרו למלא את היציעים במשחקי הבית ובחוץ, הם עלולים להיעדר מהאצטדיון. לאחר בקשת הקבוצה להזיז את מיקום האוהדים במשחק החוץ מול הפועל תל אביב בסמי עופר, הם נתקלו בסירוב.

כזכור, הפועל ת"א הודיעה כי אוהדי נתניה יוכלו לרכוש כרטיסים רק ליציע העליון שמעל נקודת הקרן. "כשמכבי חיפה עושה את זה, אז אין לנו טענות כי האצטדיון מלא, אבל הפועל ת"א עושה תרגיל מלוכלך לקהל שלנו". האוהדים הוסיפו ברשתות: "הפועל ת"א מתנכלת לנו".

מי שהעביר ביקורת על הנושא הוא המאמן בני לם שקיבל שיחות רבות מאוהדים במהלך היום. בעקבות כך, הקבוצה הודיעה כי פנתה להפועל תל אביב בבקשה לשקול מחדש את מיקום אוהדיה, אך הנהלת האדומים כאמור, לא נענתה לבקשה.

בתגובה ברשתות החברתיות, בעלי הקבוצה, אייל סגל, הסביר את עמדת המועדון: "ראשית, כשתשאל אוהד ממוצע ומכל קבוצה, היציע העליון יזכה במרבית הקולות. אירגוני אוהדים מעדיפים עליון, שם אפקט הקהל משמעותי שבעתיים. העליון בנתניה מכיל כ-700 מקומות יותר מהתחתון ולכן לקהלים גדולים העדפנו לתת את העליון.
דבר שני, הישיבה בחלק המרכזי בעליון עולה בנוחות ובזווית הצפיה שלה, לאין שיעור על כל הושבה בפינות היציעים, אותם חווים אוהדי חוץ בטדי, בסמי עופר ואפילו בב"ש או ביציע הדרומי/צפוני בבלומפילד".

"לכן כל ההשוואות בין הישיבה במרכז העליון בנתניה לפינה הדרום מערבית עליונה בסמי עופר, מביישת את המשווה. למעט מכבי חיפה, שממלאת את סמי עופר לארוחת בוקר ומכבי ת"א שעושה זאת בבלומפילד, כל שאר המועדונים בחרו כדרך ארץ להושיב אורחים בפינות (או מאחורי השער). מחאת אוהדי נתניה על הושבתם בפינה הדרום מערבית עליונה, לא רק שמוצדקת, היא מייצגת את המינימום שאוהד מצפה לו - ייחס!"