הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נתניה הגישה מסמכים להשתתפות באירופה

חולמת גבוה? הוועדה לרישוי מועדונים תתכנס בחודש הבא. גנדלמן יפתח כבלם מול הפועל ת"א

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.03.22 - 08:56

במכבי נתניה מקווים כי 2,000 אוהדים יגיעו מחר (שבת) לסמי עופר, אחרי שבקבוצה הצליחו לשכנע את אנשי הפועל ת"א להוריד את האוהדים מהיציע העליון לתחתון ליד נקודת הקרן באצטדיון. בקבוצה לא אהבו את התנהגות האדומים וההערכה היא שכשיגיע הרגע, גם היהלומים יתנהגו לאוהדי היריבה באותו מטבע. חלק מהאוהדים הודיעו היום כי ימשיכו בחרם, בעוד חלק אחר אמר כי לאור מאמצי ההנהלה לפתור את הסוגייה, הם מתכוונים להגיע בכל מקרה.

בצד המקצועי, בני לם החליט שלא לסכן את פאלמאן גלאבוב. הבלם הבולגרי סובל ממתיחה במפשעה ולמעשה גם מוריד מעט מכאב הראש של המאמן, שבעקבות הפציעה של הבולגרי יוכל לפתוח עם חמשת הזרים שלו ולא יצטרך להושיב אחד מהם בספסל. "זה כאב ראש בשבילי, גם לגבי ההרכב וגם לגבי הסגל", אמר לם לשחקנים באסיפה.

זלאטן שחוביץ' ישוב ל-11, כמו גם הקפטן אביב אברהם והמגן כארם ג'אבר. שי קונסטנטין ועידו וייר ירדו לספסל. עומרי גנדלמן שכבר שיחק במספר עמדות השנה, ישוב שוב לעמדת הבלם לצד רז שלמה. יובל שדה, יניב מזרחי ואמיר ברקוביץ' שכשיר לחלוטין יחכו להזדמנות שלהם מהספסל.

בנתניה יודעים שכל תוצאה למעט הפסד מחר, תוביל לשיא חדש של משחקים ללא הפסד, ובלי קשר במועדון לא פוחדים לומר שהם מכוונים לאירופה. נתניה הגישה את כל המסמכים לוועדת רישוי מועדונים בהתאחדות לכדורגל, וועדה מטעם אופ"א שבוחנת את הקריטריונים לשיתוף הקבוצות ישראליות במפעלים האירופים בעונה הבאה, והצעד הזה מראה עד כמה מאמינים בקבוצה בסיכויים, לאור היכולת במחזורים האחרונים.

הרכב משוער: דני עמוס, כארם ג'אבר, רז שלמה, עומרי גנדלמן, זלאטן שחוביץ', אביב אברהם, עדן קארצב, בוריס אינו, פארפה גויאגון, פטריק טומואסי, איגור זלאטנוביץ'.