הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נוף הגליל תממש את האופציה על חביבאללה

החלוץ יישאר גם בעונה הבאה. אזולאי ורבאח צפויים לפתוח מול אשדוד

הדר יעקבי
הדר יעקבי  17.03.22 - 17:23

נוף הגליל נערכת לפתיחת הפלייאוף התחתון, כשהיא ממוקמת במקום האחרון בטבלה, אך מקווה להצליח להיחלץ ממנו. למרות הלחץ מהליגה, השחקנים חגגו אתמול את חג הפורים והגיעו מחופשים לאימון, כשלאחר מכן הגיע חגי גולדנברג לשוחח עם שחקני קבוצת הנוער, שנאבקים על העלייה לליגת העל. המגן דיבר עם השחקנים הצעירים על הדרך שעשה בכדורגל, על נחישות ועל ההתמודדות של הקבוצה הבוגרת עם מאבקי הירידה.

חגיגות הפורים נמשכו גם היום בבית חולים העמק בעפולה כשהשחקנים, הצוות וההנהלה הגיעו יחד לשמח את הילדים המאושפזים, שקיבלו חולצות וצעיפים של המועדון ואף אוזני המן ברוח החג. בתוך כך, במועדון החליטו השבוע לממש את האופציה על ווהיב חביבאללה, מהשחקנים הבולטים של הקבוצה העונה, שישאר גם לעונת 22/23.

ובאשר למשחק הקבוצה הקרוב שייערך ביום שבת נגד אשדוד, מסתמן כי גוטי טומלין ישוב לספסל, כשדולב אזולאי ו-ויסאם רבאח יפתחו כבלמים, בעוד שג'ניה ברקמן ימשיך לתפקד כקשר אחורי. הקבוצה התאמנה הבוקר בעפולה במקום באיצטדיון גרין על מנת לשמור על איכות הדשא באיצטדיון הביתי. שי ברדה צפוי להנות מסגל מלא, ללא פצועים ומורחקים.

הרכב משוער: סטפן מרינוביץ, אלי בלילתי, דולב אזולאי, ויסאם רבאח, חגי גולדנברג, גניה ברקמן, דיוויד טאווה, בר כהן, טימוטי מוזי, והיב חביבאללה, סתיו נחמני.