הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא לתת הכל? שכל קבוצה תעשה חשבון לעצמה"

מאמן פ"ת, קלינגר על מאבק ההישרדות. דראפיץ': "נלחמים על החוזים שלנו"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  20.03.22 - 21:37

מכבי פתח תקווה כל כך רוצה לעלות מעל הקו האדום, אבל רצונות ומציאות לחוד. המלאבסים סיימו ב-1:1 אצל קריית שמונה וייצאו לפגרה כשהם עדיין במקום ממנו יורדים לליגה הלאומית.

ניר קלינגר, שמקווה לסיים את העונה הקשה שעוברת עליו עם הישארות ליגה הירואית, הסביר בסיום: "חצי ראשון היו לנו הזדמנויות, המשחק היה פתוח, באנו לנצח, תספרי את האיומים לשער חצי ראשון. הבקענו את הפנדל, והכל הלך לפי התוכנית, אבל אז הכדור של עידו שחר באחד על אחד מול השוער לצערי לא נכנס. בהישרדות הלחץ עושה את שלו".

"אני חושב שזו תוצאה הוגנת, למרות שאני מאוכזב כי באנו לנצח ולא חלילה לשחק על תיקו כי זה לא משרת אותנו", המשיך והביט קדימה: "זה נגמר וממשיכים הלאה. במצבנו ובמצב הטבלה אין לנו זמן להתאבל על שום החמצה ואיבוד נקודות למרות שאיבוד הנקודות הוא קריטי".

בפלייאוף התחתון, לרוב, ישנן קבוצות שאיבדו עניין בליגה וכשנשאל אם יהיו כאלה שלא יתנו הכל אמר קלינגר: "ק"ש זה מגרש קשה ואני בטוח שהם ישחקו כך גם בהמשך. כל קבוצה שתעשה את החשבון שלה. ק"ש נתנה את הכל, אני לא בא אליה בתלונות להיפך זה נכון, יפה, וספורטיבי".

מן העבר השני, סלובודן דראפיץ' יכול להיות רגוע בנוגע למצב של ק"ש בטבלה, אבל עתידו כמובן עדיין לא ממש ברור. "מה הסיכוי שלי להישאר פה? זו לא שאלה שצריכה להיות מופנת אליי. בעל הבית יחליט. אנחנו מקצוענים ורוצים לעשות עונה טובה", טען המאמן וסיפר: "אין פניות מקבוצות אחרות. אני פה ועדיין לא מדברים על שום דבר. רוצים לסיים את העונה כמו שצריך בסופה נסתכל הלאה".

"אנחנו עדיין משחקים על נקודות, לא הבטחנו את ההישארות בליגה. אנחנו במקום טוב, מרגישים נוח ויש לנו מטרות, זו קבוצה צעירה ורוצה לשחק כדורגל חיובי מסתכלים מי יכול להמשיך לעונה הבאה וכל אחד נלחם על החוזה שלו", הוסיף דראפיץ'. "יש לנו מה לתקן, זה הזמן לטעות ואם נלמד שנה הבאה תהיה התקדמות. הם נלחמים בשבילי ואני בשבילם, נלחמים על החוזים שלנו, החיים שלנו".