הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כץ מגבה את אלישע: "יותר אשמת השחקנים"

אכזבה בהפועל חיפה ("שיחקנו בלי חשק"), הבעלים עדיין עומד מאחורי המאמן

הדר יעקבי
הדר יעקבי  21.03.22 - 08:49

אכזבה בהפועל חיפה מהתיקו 1:1 נגד בית"ר ירושלים אתמול (ראשון), במשחק שפתח את משחקי הפלייאוף התחתון. במועדון לא מרוצים הן מהעובדה שאיבדו נקודות, ובעיקר מהיכולת שהפגינו.

"שיחקנו בלי אנרגיות ובלי חשק" אמר אחד השחקנים בסיום, "המזל שלנו זה שבית"ר היתה אפילו יותר חלשה מאיתנו". שחקן אחר הוסיף: "היינו חלשים, הקבוצה נראית רע. המזל שלנו הוא שקבוצות התחתית לא מצליחות לנצח ובזכות זה אנחנו לא נכנסים למאבקי ירידה".

גם הבעלים יואב כץ הגיב למשחק ואמר: "המחצית הראשונה היתה גרועה, אבל בשניה כבר נראינו טוב יותר והיינו צריכים לנצח. אם אנחנו רוצים שיהיה לנו סיכוי בחצי גמר הגביע אנחנו חייבים לנצח את שני משחקי הליגה הבאים".

רבות דובר לאחרונה על מעמדו של המאמן אלישע לוי,  אך נראה כי הבעלים כרגע ממשיך לעמוד מאחוריו, זאת למרות שמרקו בלבול פנוי להגיע מיידית בעקבות פיטוריו מהנבחרת, ואין זה סוד שהוא מהאלטרנטיבות המובילות להחלפת לוי.

כץ לא מושפע מהלחצים המופעלים עליו כרגע להחלפת המאמן, וממשיך לגבות אותו. "השחקנים לעיתים חסרי מוטיבציה, אבל אני לא חושב שזה באשמת אלישע, אלא יותר אשמת השחקנים. זו המנטליות של שחקני כדורגל ישראלים",אמר הבעלים והוסיף: "אם נקח גביע ונשאר בליגה זו תהיה עונה חלומית".