הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אכזבה מטורה: "יש לו בעיה בבלוטת החשק"

הקשר סובל מכאבים, בהפועל חיפה תקפו: "מרגיש שהוא פשוט לא רוצה להישאר"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  30.03.22 - 08:38

הפועל חיפה חוזרת לשגרה ונערכת היום למשחק בשבת נגד מכבי פתח תקווה. שחקניו של אלישע לוי קיבלו חופש בשישי, שבת ואתמול. היום (רביעי) הם שבים להתאמן כרגיל. את כל האימונים שערכו בתקופת הפגרה החסיר הקשר סאקו טורה שסובל מכאבים בירך האחורי ונמצא בספק לשבת. הוא מצטרף לסער פדידה שעדיין סובל מפציעה במפשעה.

בקבוצה ישנה אכזבה גדולה מטורה שהחסיר לא מעט משחקים העונה מסיבות שונות, "יש לו בעיה בבלוטת החשק" אמר עליו גורם במועדון ואחר הוסיף "הוא נראה כבוי לגמרי, זה מרגיש שהוא פשוט לא רוצה להישאר".

טורה, יחד עם שאר הזרים בסגל (אנתוני, אלן אוז'בולט ומתיאה ליואיץ') החסיר גם את מסיבת הפורים שחגגו השחקנים לפני שבועיים. כזכור, השחקנים ארגנו מיוזמתם חגיגת פורים, ללא התערבות המועדון כפי שהיה נהוג בשנים עברו. על אף שהזרים הוזמנו, הם בחרו שלא להגיע וכרגע מתעוררים קולות במועדון שחוששים מהיעדר גיבוש בחדר ההלבשה.

בנושא אחר, אחרי סאגת הביקורת שהשמיע הספונסר צחי נקש על המאמן אלישע לוי, גורמים במועדון משתפים כי הרוחות נרגעו וכי לשמחתם כרגע נקש לא שוקל את צעדיו וימשיך לתמוך במועדון בכלל ולקדם את מחלקת הנוער בפרט.

במועדון קיוו להחתים קשר אחורי בחלון ההעברות שנפתח בעקבות המלחמה באוקראינה אך כרגע מסתמן כי שוב הם יישארו בידיים ריקות, כפי שקרה כבר בחלון ההעברות של ינואר.

על הפרק היו שני מועמדים: לוברו צווק, שבשל התמהמהות בקבלת ההחלטה לגביו חתם באלופת רומניה, ודיוויד פוצ'ין איתו סיכמו בהנהלה ישירות על תנאים בלי סוכנו. לוי כלל לא היה מעוניין בפוצ'ין. חלון ההעברות צפוי להיסגר מחר, כך שאם לא יקרה משהו מפתיע גם הפעם הוא יסגר ללא חיזוק.