הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גרינפלד סופג איומים, תתכן פנייה למשטרה

איגוד השופטים המליץ לשופט לפנות לרשויות. השופט שנמצא בעין הסערה עדכן

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.04.22 - 06:45

השופט הישראלי הבכיר אוראל גרינפלד נמצא בסערה תקשורתית גם היום (רביעי). הסערה החלה שלשום בלילה, כאשר ששגה והרחיק את דנילו אספרייה. מאז השופט הישראלי הבכיר סופג איומים. בין היתר, אוהדים הצליחו להשיג את מספר הנייד שלו והוא עובר שיימינג ברשתות החברתיות.

גרינפלד עדכן את ראשי האיגוד בנושא וחלקם המליצו לו להגיש תלונה במשטרה אם אותם אוהדים עוברים את הגבול. השופט טרם נתן את גרסתו לאירוע באופן פומבי, אבל לאנשי האיגוד הסביר כי החוק היבש מחייב הוצאת כרטיס אדום על עבירה מכוונת ללא כדור והתנהלות בלתי הולמת של שחקן ליריבו.

המשבץ איתן תבריזי בחר שלא לפרסם אתמול כנהוג את שיבוצי השופטים למחזור הקרוב בשתי הליגות העליונות, דבר שהוביל לביקורת קשה מצד שופטי הליגה הלאומית והעל שמבחינתם רוצים לדעת מי מהם משובץ כדי להתכונן בצורה המקצועית ביותר למחזור.

תבריזי הסביר שבשעות הבוקר המוקדמות ייצא השיבוץ ממנו ייעדר מן הסתם אוראל גרינפלד. באיגוד טענו כי השופט לא סיים את העונה ויחזור בשבועות הקרובים לנהל משחקים כשברור שלאור הביקורות שהועברו יתקשה תבריזי לשבצו למשחקים של הפועל ב"ש ומכבי נתניה שאתמול הבעלים של הקבוצה אייל סגל מתח עליו ביקורת חריפה.