הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שני שינויים ב-11: התכנון של הפועל ת"א

רפואה פוגש את ב"ש. המועדון יוציא הסעות למשחק מהלוויית תומר מורד ז"ל

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  09.04.22 - 17:23

הפועל ת"א מקווה לשמור על המומנטום החיובי גם מחר (ראשון) מול הפועל ב"ש כדי להישאר בתמונת היעד שהציגה לעצמה - לסיים במקום הרביעי בטבלה.

מבחינה מקצועית, נראה שיהיו שני שינויים לעומת ההרכב שפתח בניצחון על בני סכנין. שי אליאס, שהתאושש מהפציעה, ישוב ל-11 במקומו של שי אייזן, ואילו שלומי אזולאי הקשר, כובש שער הניצחון, יקבל גם הוא את הקרדיט במקומו של מרקו ינקוביץ', שסובל מכאבים בשריר התאומים. בחלק הקדמי ימשיכו לשתף פעולה, פרדי פלומן, אושר דוידה ושלומי אזולאי.

בינתיים, המועדון הודיע שמסע הלוויה של אוהד הקבוצה, תומר מורד ז"ל, שנרצח בפיגוע בתל אביב, ייצא בשעה 15:30 מבית העלמין פרדס החיים בכפר סבא. בתום מסע הלוויה תצאנה הסעות (בשעה 17:00, ללא תשלום) מבית העלמין בכפר סבא - ישירות לאצטדיון טרנר, למשחקה של הקבוצה. בתום המשחק, בשעה 22:20, ייצאו האוטובוסים בחזרה לבית העלמין בכפר סבא - עם עצירה אחת בתחנת הרכבת תל אביב השלום.

"אנו כואבים את כאבן של משפחות הנרצחים, משתתפים בצערן העמוק ושולחים את תנחומינו הכנים", נכתב בהודעה הרשמית של הקבוצה. אגב, במשחק שחקני הקבוצה יענדו סרטים שחורים לזכרו של אוהד הקבוצה, תומר מורד, שנרצח בפיגוע ברחוב דיזינגוף.

ההרכב המשוער: בוגדן סרנבסקי, בן ביטון, אדי גוטליב, סתיו למקין, דורון ליידנר, דן איינבינדר, שי אליאס, שלומי אזולאי, פרדי פלומן, אושר דוידה ושלומי אזולאי.