הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גוטליב יחמיץ את הדרבי של תל אביב

בלם הפועל ת"א ספג צהוב חמישי. רפואה על ה-2:2: "תחושת החמצה. היינו טובים 75 דקות ואז ירדנו לאחור"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  10.04.22 - 22:14

הפועל ת"א בתחושת החמצה. האדומים סיימו הערב (ראשון) ב-2:2 מול הפועל ב"ש באצטדיון טרנר ונותרו במקום השישי בטבלה. הקבוצה של קובי רפואה היתה טובה וכבר עשתה מהפך עם צמד של פרדי פלומן, אבל שער דרמטי של מריאנו בריירו (85) חילק את הנקודות בדרום.

עוד בשורה לא טובה לאדומים: בלם הקבוצה, אדי גוטליב, ספג צהוב חמישי העונה ויחמיץ את הדרבי התל אביבי שיתקיים בעוד שני משחקים.

מאמן הפועל ת"א קובי רפואה אמר: "הגענו להמון מצבים. גם ב-0:0 הגענו למצבים וגם במחצית השניה, יכולנו להגדיל את היתרון. לצערי הייתי צריך לעשות חילופים כפויים לקראת הסיום וחזרנו אחורה. היינו מצוינים עד אז. כמובן שאני מאוכזב מהתוצאה, אבל ממשיכים קדימה. כיף לשמוע שמשחקים טוב, אבל צריך לדעת לגמור משחקים כאלה. בגלל זה אני מאוכזב. שיחקנו מול קבוצה איכותית עם מגרש ביתי מובהק".

על התחושות לאחר הפיגוע שאירע בדיזינגוף בו נרצח אוהד הקבוצה תומר מורד ז"ל שהובא היום למנוחות: "תחושות קשות. אנחנו רוצים לשלוח תנחומים למשפחה. ראיתם את המחווה שעשינו. אפשר להגיד הכל על המועדון, אבל הרגש פה גדול. זה מצמרר והכל מתגמד ליד זה". 

המאמן המשיך והתייחס ליכולת של המצטיין במשחק, פרדי פלומן: "אני לא מודד שחקנים לפי משחק כזה או אחר, זה לוקח זמן. זה קשור להתנהלות של השחקן. כששחקן מבקיע עושים ממנו כוכב, ואז הוא נעלם. הוא היה מצוין ועשה משחק אדיר היום, אבל אני לא מודד שחקן לפי משחק אחד, יש עוד הרבה משחקים ונקבל החלטות בהמשך".

רפואה לא הסביר את המטרה לסיים במקום שעשוי להוביל לאירופה בעונה הבאה: "המטרה הייתה פליאוף עליון. כשעמדנו בזה, במועדון כמו שלנו מציבים מטרות חדשות. אנחנו כבר שם ורוצים להיות שם, זה קשור לאופי של השחקנים. כולנו רוצים להגיע למקום ה-4".

קשר הפועל ת"א, דן איינבינדר: "יש לנו הרבה משחקים טובים בליגה הישראלית. אני חושב שזה היה מסוג המשחקים האלה. היה קצב טוב, אירועים ושערים. אני מאוד מאוכזב על הגול שספגנו בסיום. אני חושב שהראנו הרבה אופי ואיכויות. אנחנו ניקח את הדברים החיוביים ונמשיך הלאה. הרגשנו שאנחנו שווים ניצחון".