הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

למרות הכושר: הפועל ת"א לא ממהרת עם פלומן

בקבוצה טרם קיבלו החלטה. אזולאי הקשר ואזולאי החלוץ בספק לנתניה. "אות ההגינות" תוענק לעידן ורד

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  11.04.22 - 12:32

תחושות מעורבות בהפועל תל אביב אחרי ה-2:2 אמש (ראשון) מול הפועל באר שבע. מצד אחד, האדומים מהמרכז הציגו משחק נהדר, לפחות ברוב שלביו, הגיעו למצבים והצליחו לבצע מהפך, זאת בזמן שקובי רפואה זוכה למחמאות, אך מצד שני לא ידעו לשמור על היתרון ולחזור עם שלוש נקודות. "מאוכזבים מהתוצאה. זה היה משחק בשליטה שלנו במשך 75 דקות, אבל לא נהיה חזירים", אמרו במועדון.

חשוב לציין כי פרדי פלומן, שכבש צמד וגילה יכולת נהדרת, ביקש להתחלף כי לא יכול היה להמשיך בשל עייפות. שלומי אזולאי החלוץ סבל מכאבים במפשעה וביקש לרדת מהדשא וכך גם שלומי אזולאי הקשר, שהרגיש את שריר הירך האחורי. במועדון מקווים שהשניים האחרונים יהיו כשירים למשחק מול נתניה.

לגבי פלומן, במועדון סיפרו כי לאורך כל השבוע האחרון קובי רפואה ערך לו סוג של סדרת חינוך אחרי משחקו הפחות טוב מול סכנין, מה שגם גרם לו לעבוד קשה בטרנר ולספק משחק נהדר. כזכור, הרבה הרימו גבה כשהפועל החתימה אותו אחרי שלא שיחק שנה ובעקבות האפשרות לצרף שחקנים מהליגה האוקראינית, אבל אתמול זה נראה כמו בינגו. לפלומן יש חוזה רק עד תום העונה, אבל מה לגבי העונה הבאה? "לא נמהר לקבל עליו החלטות. נכון שהיה לו משחק טוב אבל נצטרך לראות מה יהיה בהמשך", אמר גורם בקבוצה.

עוד לפני תחילת משחקי הפלייאוף העליון, בחודורוב הצהירו כי המטרה היא לסיים במקום הרביעי ובעקבות שני המשחקים האחרונים, המאבק על המקום הזה פתוח לגמרי. "כשנכנסנו לפלייאוף כולם סימנו אותנו כקבוצה הכי חלשה ולא חשבו שיהיה לנו מה למכור, אנחנו מוכיחים אחרת", אמרו בחודורוב. 

בתוך כך, בשלישי יוענק "אות ההגינות" לקשר הקבוצה, עידן ורד, כאות הוקרה והערכה לפועלו למען החברה בכלל והילדים בפרט. הענקת הפרס תתקיים במסגרת טורניר לקבוצות ילדים של ארגון "החלוץ - חינוך דרך ספורט" הפועל לקידום ההגינות בספורט.