הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא רואה בעיניים": גלוך צפוי לקבל דקות

למרות ה-1:1 מול מכבי חיפה, הצהובים התלהבו מהכישרון הצעיר. גורלו של קרסטאיץ' בקבוצה יוכרע עד סוף החודש. פרץ לקח קשה את שער השיוויון. קנדיל, אלמוג וקובאס לא צפויים להמשיך בקבוצה

תומר לוי
תומר לוי  12.04.22 - 06:35

התחושות במכבי תל אביב אמש (שני) אחרי ה-1:1 הדרמטי מול מכבי חיפה התחלקו לשניים - מצד אחד שער השיווין של צ'ארון שרי בתוספת הזמן היה מאכזב והשאיר את גורלו של מלאדן קרסטאיץ' תלוי באוויר, ומהצד השני ההחלטה של המאמן ללכת עם אוסקר גלוך, שסיפק הופעת ענק, קיבלה שלל מחמאות.

ההחלטה האמיצה, שהתבררה גם כחכמה בסופו של דבר, הקנתה לסרבי נקודות זכות במועדון. אין הרבה מאמנים שהיו מהמרים על שחקן בן 18 בלבד במשחק כה חשוב, מוכשר ככל שיהיה. מאז הגעתו קרסטאיץ' עשה לא מעט דברים טובים עבור הקבוצה, והוא כבר נתן הבטחה שאם יישאר בקבוצה, היא תראה טוב הרבה יותר בעונה הבאה. בקבוצה יכריעו עד סוף החודש בעניין המאמן. 
 
חזרה לגלוך - לפי ההופעה שלו אתמול אפשר להבין שהוא ימשיך לקבל קרדיט עד לסוף העונה. שחקנים בקבוצה אמרו על הכישרון הצעיר: "הוא לא רואה בעיניים. משחק עם הרבה ביטחון ומשחק קדימה. אלו תכונות שאין לכל אחד וזה חלק מההצלחה שלו. מנטלית הוא חזק מאוד".

בסיום המשחק, כל הגורמים בקבוצה, גם השחקנים וגם הצוות, חיבקו אותו וחילקו לו מחמאות. יכול להיות שההופעה הערב נתנה למכבי ת"א הבנה שהיא הרוויחה שחקן יוצא דופן לעונה הבאה ובהחלט ניתן להבין את המחשבה של ברק יצחקי לא להשאיל אותו ולשלב אותו בקבוצה הבוגרת.

על אף כל המחמאות, צריך לזכור שבסופו של דבר מכבי ת"א רשמה משחק שלישי בפלייאוף ללא ניצחון מתוך שלושה משחקים והיא נמצאת מרחק 10 נקודות מהירוקים. בעיה שמאפיינת את הקבוצה בזמן האחרון היא חוסר היכולת "להרוג" משחקים - היא מגיעה למצבים אבל לא כובשת, כמו שראינו אתמול לא מעט פעמים.

מי שלקח בצורה קשה את שער השיוויון המאוחר היה שוער הקבוצה, דניאל פרץ, שהרגיש אשם אחרי טעות במיקום, אך חבריו תמכו בו: "שוער אדיר שיביא עוד הרבה נקודות למכבי ת"א". שחקן הגנה שדווקא סחט מחמאות היה אנריק סבוריט, שרשם את אחד ממשחקיו הטובים ביותר במכבי ת"א.

מאור קנדיל, איילון אלמוג וברנדלי קובאס שלא התלבשו, לא צפויים להמשיך בעונה הבאה בקבוצה. נכון לעכשיו, גם השאלות וגם העברות על הפרק בנוגע לשחקנים אלו.