הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תכנית חיסכון: השחרורים הצפויים במכבי ת"א

אלמוג, קובאס וקנדיל ככל הנראה לא ימשיכו בעונה הבאה. השאלה על הפרק

תומר לוי
תומר לוי  12.04.22 - 07:34

לילה לא פשוט עבר אתמול (שני) על מכבי תל אביב. אחרי שריח הניצחון כבר הורגש בבלומפילד, הגיע שער השוויון של צ'ארון שרי בדקה ה-90+3 וקבע 1:1 בין הצהובים למכבי חיפה, שנתן מכה כואבת למאבק האליפות של מלאדן קרסטאיץ' וחניכיו. ואם לא דיי בכך, אז נראה כי במועדון ממשיכים לחשוב לקראת העונה הבאה, כשמספר שחקנים נמצאים בדרך החוצה.

מאור קנדיל, איילון אלמוג וברנדלי קובאס שלא התלבשו, לא צפויים להמשיך בעונה הבאה בקבוצה. נכון לעכשיו, גם השאלות וגם העברות על הפרק בנוגע לשחקנים האלו.

עבור מאור קנדיל מדובר בעונה קשה מאוד ברמה האישית, כשאחרי פציעה ארוכה שותף רק בשני משחקים במסגרת הליגה. למרות זאת, זכה לזימון לנבחרת ישראל שעורר לא מעט תגובות, כולל אחת זכורה למדיי ממאמנו.

אילון אלמוג, מי שנחשב לאחד הכשרונות הגדולים שיצאו ממחלקת הנוער הצהובה בשנים האחרונות, מתקשה להטביע את חותמו בקבוצה הבוגרת. הקיצוני רשם 26 הופעות העונה בכל המסגרות, במהלכן כבש חמישה שערים ובישל חמישה נוספים.

קובאס, שערך את הבכורה שלו במדי הקבוצה בסיבוב הראשון בבלומפילד נגד מכבי חיפה והיה אחד המצטיינים ב-1:2 על האלופה, איבד את מקומו בהרכב של הצהובים אי שם בדצמבר, כשמאז הוא מתקשה לשחזר את היכולת שהראה בתחילת העונה. להולנדי הכשרוני 4 שערים ו-5 בישולים ב-34 הופעות בכל המסגרות.