הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלי אוחנה: "גם אם השכר קוצץ, תקבלו אותו בעונה הבאה"

יו"ר בית"ר ירושלים נאם בהרמת הכוסית לחג ואמר לשחקנים: "מתרכזים עכשיו במשחק מול קטמון"

תומר לוי
תומר לוי  13.04.22 - 14:30

אחרי שחיברה שני ניצחונות רצופים והתרחקה מהתחתית, בית"ר ירושלים תעשה את חג הפסח בצורה רגועה. היו"ר אלי אוחנה והבעלים יצחק יונגר נשאו היום (רביעי) דברים והרימו כוסית לכבוד החג, ברוח נעימה, לשם שינוי.

אלי אוחנה, יו"ר הקבוצה, אמר: ״מתחילת השנה לא היה לנו כזה שבוע רגוע וכיפי, תודה לאסף סבח הגריל שף שלנו ולצוות שלו. אנחנו יוצאים לליל הסדר עם חיוך גדול. כל הכבוד לכולם, היינו בתקופה קשה והרמנו את עצמנו עם המנהיגות של יוסי אבוקסיס שהרים את הקבוצה לרמה אחרת לגמרי. אנחנו במצב מצויין בטבלה אבל עדיין בתוך הקלחת, יש לנו עוד משחק עונה אחד, דרבי, זה חשוב ויוקרתי. עם כל המחמאות והתחושה המצויינת, יש לנו עוד משחק אחד שאם ננצח יהיה לנו חודש כיף לבוא לכל משחק ולכל אימון".

עוד אמר אוחנה: "אתם זוכרים מה עברנו בדצמבר, ינואר ופברואר. גם אם השכר קוצץ אתם תקבלו אותו בעונה הבאה, עשינו הכל כדי לא ללכת לפירוק, אבל איציק יונגר עבד קשה מאחורי הקלעים, אנחנו עובדים בשקט. מעכשיו מתרכזים רק במשחק מול הפועל ירושלים״.

הנאמן יצחק יונגר: ״חג שמח למשפחות ולכול עם ישראל. אנחנו שמחים שיש לנו הזדמנות לשמוח השנה, עברנו דברים לא פשוטים. אתם תתעסקו עם הלנצח ואנחנו נשאר לעמוד בהתחייבות שלנו, אנחנו משתדלים ומאמינים שנצליח. אני מאמין שבית״ר תצליח ונצא לדרך חדשה. בסופו של דבר אני מאמין שגם ברמה הכלכלית, מעבר לכל מה שקשור לנושא המקצועי, אני בטוח שנצא בזמן הקרוב לדרך חדשה ואולי נוכל לשחזר את ההישגים מהעבר״.