הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רפואה: "אירופה? המקום הרביעי חשוב לנו"

מאמן הפועל ת"א לפני המאבק מול נתניה: "המאבק על הכרטיס יהיה עד הסוף"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  17.04.22 - 15:00

הפועל תל אביב פתחה את העונה לא טוב, בלשון המעטה, אבל מפה לשם היא יכולה לסיים אותה במקום גבוה מאוד. האדומים יארחו מחר (שני) את מכבי נתניה לקרב ראש בראש בו המנצחת תעפיל למקום הרביעי על חשבון בני סכנין. למרות שעדיין לא ברור האם יורשו להשתתף באירופה, השחקנים של קובי רפואה ודאי לא יקלו ראש במאבק המסקרן בבלומפילד.

"לסיים במקום הרביעי חשוב לנו", הכריז רפואה במסע"ת כנשאל על כך שלא ידוע האם בכלל הפועל ת"א תוכל להשתתף באירופה בשל הסנקציות נגדה. "כשהגענו לפלייאוף העליון זו הייתה המטרה. המקום הרביעי הוא אתגר. יש עוד הרבה זמן ואני יודע שמאחורי הקלעים על זה, אבל אנחנו צריכים לעשות את העבודה. במועדון כזה השאיפות גבוהות".

"היו לנו שני משחקים טובים, אבל הוצאנו רק ארבע נקודות. כל משחק בפני עצמו, היכולת הטובה שהצגנו לא נותנת לנו שום דבר למשחק מול נתניה. אנחנו צריכים לנצח, כל משחק הוא קשה ובעל משמעות ונרצה להשאיר את הנקודות אצלנו בבית", התכונן רפואה. "ההכנה היא אותו הדבר כמו לכל משחק. אנחנו יודעים את הנקודות הטובות והפחות של נתניה. יש לה שחקנים מצויינים והמאבק יהיה עד הסוף".

"לא הגענו עדיין למטרות שלנו. אנחנו רחוקים מזה. יש מטרות חדשות, אנחנו עושים דברים תוך כדי ונמשיך לשחק עד הסוף", הוסיף רפואה, נשאל לסיום האם אחת המטרות היא לנצח בדרבי אחרי שנים של אכזבות והתחמק: "הרבה מסתכלים על המשחק הבא, אבל אני לא נותן לזה להשפיע על השחקנים".

בן ביטון הוסיף: "יש לנו עונה טובה, אנחנו רוצים לעשות פלייאוף טוב כי בסוף זוכרים את הסוף. אנשים פה משחקים על העתיד שלהם. אנחנו צריכים להתרכז בעצמנו ולצד יכולת טובה לעשות ניצחונות. טוב לי בהפועל ת"א. יש לי חוזה לעונה הבאה, אבל אני לא מתעסק בזה. אני חושב איך לעזור לקבוצה, לא צריך להסתכל יותר מדי קדימה".