הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קארצב קילל את בכר: "התנצלתי בפניו"

שחקן נתניה פנה למאמן מכבי חיפה והתייחס: "לא מזלזל במאמנים יריבים"

מוטי פשכצקי ויגאל גולדשטיין  23.04.22 - 19:41

מכבי נתניה הרשימה מאוד היום (שבת) עם הניצחון 0:3 על מכבי חיפה. בסיום המשחק בני לם, מאמן היהלומים, שמר על פרופורציות אחרי התצוגה המוצלחת מול האלופה של ברק בכר.

לם אמר: "היום היה חתיכת משחק של מכבי נתניה. לא באנו להוכיח כלום, הצגנו משחק מצוין והגיע לנו לנצח. ניצחנו את האלופה, הקבוצה הכי טובה בליגה. אנחנו בפלייאוף העליון ונאבקים על אירופה, אני לא חושב שזאת הפתעה. אמרתי שמי שלא מאמין לא ישחק, הוכחנו שאנחנו משחקים את הכדורגל שלנו מול כל קבוצה. לא באנו להוכיח, השחקנים היו מודעים למשחק מול הפועל ת"א בשבוע שעבר".

לם התייחס לתקרית במהלך המשחק, בה עדן קארצב קילל את ברק בכר לפי אנשי חיפה: "זה היה בינינו, לא קשור למשחק. הוא אמר לי בסיום שיש לנו קבוצה מצויינת ומגיע לנו לנצח. היא הקבוצה הטובה בארץ".

עדן קארצב עצמו ניצל את הבמה כדי להתנצל: "לא אבוא לעולם למאמן בזלזול או כדי לפגוע. באתי לחגוג עם הקהל שלי, הוא חשב שבאתי אליו. זה קורה. התנצלתי בסוף. אני בתקופה טובה ומקבל את הכלים להצליח, רוצה לסיים את העונה בריא. בשבוע שעבר אמרתם שאכזבנו, התכוננו למשחק כאילו הוא האחרון שלנו העונה. אני גאה בכולם".

 

לפני המשחק, אירוע מכוער למדי נרשם מחוץ לאצטדיון בנתניה בין שני מחנות האוהדים של הקבוצות. במהלך התגרה, נעצרו שישה אוהדים משני המחנות על ידי השוטרים שהגיע למקום על מנת למנוע את המשך ההתקוטטות בין שתי קבוצות האוהדים.

"המשטרה עצרה לפני זמן קצר בנתניה 6 אוהדים בחשד למעורבות בקטטה שאירעה לפני משחק הכדורגל", נכתב בהודעה הרשמית של משטרת ישראל. "שוטרי תחנת המשטרה בנתניה פרוסים החל משעות הצהריים באצטדיון הכדורגל בנתניה על מנת לשמור על הסדר הציבורי ולהסדרת התנועה באזור עקב משחק הכדורגל בין הקבוצות. השוטרים לקחו את 6 החשודים לחקירה בתחנת המשטרה בעיר ובסיומה ובהתאם לחומר הראיות יוחלט האם להביאם במוצאי השבת לדיון בבימש בבקשה להאריך את מעצרם. לא היו נפגעים בקטטה".