הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

השינוי של אוגו: מחמאות לקשר נוף הגליל

נשאבו מים מברכו של הקשר שהצטיין ב-0:4. בקבוצה דרוכים: "הדרך ארוכה"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  24.04.22 - 07:37

נוף הגליל מרוצה. הצפוניים אמנם עדיין מתחת לקו האדום, אך מרוצים מהניצחון הענק 1:4 על מכבי פתח תקווה אתמול (שבת). "אנשים לא זוכרים את הניצחון האחרון שלהם, אנחנו לא נמנע מהם לחגוג עד שסוף סוף יש סיבה. נכון הדרך עוד ארוכה, אבל הם מודעים לזה. חוגגים היום, ומחר חוזרים לעבודה" אמר גורם במועדון.

"כשמצמידים אותנו עם הגב לקיר, אנחנו מביאים תוצאות", סיכם גיל ברעם את המשחק והוסיף: "החבר'ה עבדו מאוד קשה בשבועיים האחרונים. שבועיים שאנחנו רק מנסים להחדיר בהם אמונה ולהגיד להם שזה עוד אפשרי. ישבנו להם על הראש והיום הם נתנו את הלב והנשמה. הם התאבדו על כל כדור ונלחמו".

בין הלוחמים היה ג'ון אוגו שלא הרבה לקבל דקות אך אתמול, במשחק הכי חשוב של הקבוצה העונה, קיבל את הקרדיט בהרכב. גורמים במועדון משתפים כי נשאבו מים מברכו של הקשר, מה שאפשר לו לפתוח. אוגו זכה למחמאות רבות על הופעתו, יחד עם קיזיטו, ווהיב חביבאללה, דיוויד טאווה וכמובן השוער סטפן מרינוביץ' שהציל את קבוצתו משוויון כאשר עצר בעיטת עונשין של עידו שחר.

"אם היינו מקביל את הגול בפנדל היינו מפסידים", הודה גורם בצוות המקצועי ומוסיף: "היינו במומנטום לא טוב בזמן הפנדל, בכלל בכל החצי הראשון הם עשו לנו בית ספר, למזלנו מרינוביץ' הציל לנו את המשחק".

"החמצנו עוד שלושה גולים, זה היה יכול להסתיים בפער גדול יותר", סיכם אחד השחקנים והוסיף: "זה נותן לנו המון ביטחון להמשך והתחושה כרגע כי שאנחנו במצב הכי טוב מכל קבוצות התחתית. אפשר לעשות את זה".

דיוויד טאווה, שזכה כאמור למחמאות רבות על המשחק, נפצע במהלכו והוחלף. הוא סובל מכאבים בקרסול אך כרגע הסברה היא כי לא מדובר בפציעה חמורה וכי הוא יעמוד לרשותו של ברדה כבר למחזור הבא, שם תפגוש נוף הגליל את הפועל חדרה בבית.