הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אכזבה בפ"ת: "אנחנו עם רגל אחת בלאומית"

תחושות קשות אחרי ה-4:0 לנוף הגליל. ביקורת על הצוות המקצועי וחשש מהעתיד

הדר יעקבי
הדר יעקבי  24.04.22 - 08:30

אכזבה עצומה במכבי פתח תקווה לאחר התבוסה אתמול (שבת) 4:0 לנוף הגליל. "לא האמנו בשום צורה שזה מה שיקרה" אמר אחד השחקנים בסיום המשחק, הזדמנות נוספת להעלות את הקבוצה אל מעל הקו האדום.

נראה שחדר ההלבשה היה מרוצה במהלך השבוע האחרון מהזעזוע בעמדת המאמן והשחקנים שיתפו כי ישנה אווירה טובה אימונים. אך כל אלה לא עזרו למלאבסים, והאווירה הטובה נעלמה כלא הייתה בסיום המשחק. "התחושה היא שאנחנו עם רגל אחת בלאומית, ואם לא ננצח את בית"ר במחזור הבא נהיה עם שתי רגליים בלאומית" אמר אחד השחקנים.

"חצי מהשחקנים לא עומדים בלחץ והחצי השני אדיש, לא נלחם ולא מראה שאכפת לו בכלל" אמר גורם במועדון והוסיף: "מילא אם פתחנו בלי הגנה ובלי קישור אחורי, אבל פתחנו גם בלי שחקני בית והם אלה שאיתם יוצאים לקרב כזה".

אבי לוזון, יו"ר המועדון, יצא קצת לפני סיום המשחק כדי להמנע מעימות עם הקהל בסיום. לאורך כל המשחק הוא ישב ביציע הכבוד, ולא ליד הספסל של קבוצתו כפי שהוא נוהג בדרך כלל, וזאת לבקשת הצוות המקצועי ועל מנת לאפשר "שקט תעשייתי" שכן הנוכחות שלו גורמת לאוהדים למחות נגדו מה שמוציא את השחקנים מריכוז.

במהלך המשחק נפצע תומר לוי בעצם האגן אך ההערכות הן כי מדובר במכה יבשה בלבד. הוא יעבור צילום על מנת לוודא שלא מדובר בפציעה חמורה, בתקווה שיוכל לעמוד לרשותו של המאמן הזמני עומר גולן ביום שבת מול בית"ר ירושלים בטדי.