הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלישע לוי יעזוב את הפועל חיפה בתום העונה

אחרי התבוסה לקריית שמונה, המאמן הודיע על סיום דרכו: "אני מסיים תקופה נהדרת במועדון גדול". יואב כץ: "הצטערתי לשמוע על ההחלטה". מרקו בלבול הוא המועמד המוביל להחליפו

הדר יעקבי
הדר יעקבי  24.04.22 - 12:02

פחות מ-24 שעות אחרי התבוסה 4:0 לקרית שמונה, אלישע לוי הודיע על סיום דרכו בהפועל חיפה: "אני מסיים תקופה נהדרת במועדון גדול. אני מודה לבעלים יואב כץ על האמון ועל רצונו להמשך ההתקשרות, להנהלה, לצוות המקצועי, לשחקנים ולקהל הנפלא של הפועל חיפה. אסייע בכל יכולתי להצלחת המועדון גם בהמשך הדרך ואני ממשיך לאתגר הבא".

לוי, שמחזיק בחוזה עד תום העונה, ידריך את הקבוצה בשלושת המשחקים שנותרו עד תום העונה. המאמן החליט שלא להמשיך לעונה נוספת, בין היתר מאחר שהרגיש שהוא לא מקבל את מספיק כלים כדי להצליח עם הקבוצה, אחרי שלא הצליח להביא את החיזוק שרצה בינואר, וגם לא בחלון שנפתח מהליגה האוקראינית. על פי גורם במועדון, כבר נעשתה פנייה למרקו בלבול: "הוא מאוד רוצה לבוא ואנחנו מאוד רוצים שהוא יבוא".

הבעלים יואב כץ אמר: "אני מודה לאלישע על תרומתו למועדון בתקופה של כשנה וחצי. הצטערתי לשמוע על החלטתו ואני מאחל לו הצלחה ביעד הבא. בנימה אישית, נפל בחלקינו לעבוד עם אישיות יוצאת דופן כמו אלישע ברמה המקצועית והאנושית ותמיד תהיה לו פינה חמה אצלנו".

המאמן הוותיק מונה למאמן הפועל חיפה בתחילת חודש אפריל 2021 והשלים בדיוק שנה בתפקיד.  את העונה הנוכחית החל לוי בצורה נהדרת יחד עם הקבוצה הצפונית, שדורגה במקום הראשון לאחר מספר מחזורים. אחרי שכוכב הקבוצה אלון תורג'מן נפצע, חוותה הפועל חיפה ירידה חדה ביכולת וגם כשגם חזר לוי לא הצליח למנוע את ההתדרדרות. בסופו של דבר הצפונים כשלו להכנס לפלייאוף העליון וכעת הם מדורגים במקום השלישי בבית התחתון, 11 נקודות מעל לקו האדום.