הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רפואה: "התפרקנו, אני מתנצל". אוהדים מחו

מאמן הפועל ת"א אחרי ה-5:0: "היינו שווים למכבי במצב של 11 מול 11". עשרות הגיעו למתחם חודרוב

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  25.04.22 - 22:51

ערב קשה במיוחד להפועל תל אביב היום (שני) בדמות ה-5:0 למכבי בדרבי התל אביבי, במהלכו הורחק שי אליאס. בסיום מאמן הפועל, קובי רפואה, ניסה לאסוף את השברים אחרי התבוסה וההתפרקות במחצית השניה. אחרי המשחק, כמה עשרות אוהדים של הגיעו למתחם חודורוב כדי למחות על התבוסה. ניידת משטרה הגיעה למקום. רק מספר שחקנים צעירים הגיעו לחודורוב, וספגו קללות.

 • רוק אנד רול: צפו ב-0:5 הענק של מכבי ת"א על הפועל בדרבי
 • קרסטאיץ': "מצטער על התגובה הטיפשית שלי"
 • "הכריזו ריקול על הפועל": הרשת הגיבה לדרבי
 • צפו: קרסטאיץ' התפרץ על נער מביא כדורים
 • בפעם ה-3 בהיסטוריה: מספרי ה-0:5
 • צפו: שי אליאס ירק על סאבוריט והורחק
 • צפו וענו: דן גלזר היה צריך לקבל אדום?
 • צפו: הדרבי התל אביבי נעצר בעקבות השלכת אבוקות
 • רפואה פתח את דבריו: "התחושות קשות. אני חושב שב-11 על 11 היינו שווים למכבי. אחרי ההרחקה של שי אליאס עמדנו בסדר עד לדקה ה-60, התפרקנו בחצי השעה האחרונה. ההרחקה הכריעה את המשחק. מכבי הגיעה למצב אחד עד ההרחקה, אין לי מה לתרץ. מכה כואבת. אחרי ההרחקה אמרתי להם לעמוד אחרי הכדור ולצאת למעבר בלי לחץ".

  רפואה התייחס להרגשה אחרי הדרבי בו פתחו שני בלמים צעירים, סתיו למקין ואור ישראלוב: "בשבילכם זה סיוט, בשבילנו לא. אני ארים אותם. אין לי טענות אליהם, משחק קשה ודרבי ראשון. המסר לקהל? אני מאוכזב בשבילם, אין לי הרבה מלבד להתנצל. מכבי ניצחה בצדק, ההרחקה לא תעבור לסדר היום. צריך להמשיך להוביל קדימה".

  גם קפטן הפועל, דן איינבינדר, התייחס: "אפשר להגדיר את המשחק בהרבה דרכים, אבל זה לא ישנה את השורה התחתונה. הפסדנו בצורה שלא חלמנו, לא חשבנו שנגיע אליה. רגעים קשים בחדר ההלבשה, יהיו רגעים קשים בהמשך השבוע. יהיו רגעים לא נעימים עד סוף העונה. נצטרך להיות חזקים ולצלוח את זה".

  עוד מאיינבינדר: "קשה לנתח כרגע את כל מה שקרה במהלך המשחק. נצמדנו לתוכנית המשחק, ידענו מה אנחנו רוצים. אני חושב ששלטנו בקצב ואולי גם הגענו לחצאי מצבים, אבל בסופו של דבר אחרי האדום, במחצית השנייה, היה לנו יותר קשה לתפקד. קיבלנו גולים שאנחנו לא צריכים לקבל בשום סיטואציה. נלמד ונמשיך הלאה".

  במהלך המשחק, רפואה התעמת עם השופט אחרי ההרחקה של שי אליאס. רפואה צעק לעברו של איתן שמואלביץ': "הרסת את המשחק". זאת כמחאה על הכרטיס האדום לעברו של אליאס בגין היריקה. מיד לאחר מכן התפתח עימות מילולי בין רפואה ואנשי צוות במכבי ת"א. לאחר התערבות של אנשי צוות שהיו במקום, האירוע הסתיים.