הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

התרופה הטובה בעולם: ניצחון 0:5 בדרבי

הבעיות במכבי לא נעלמו, אבל היום זה לא חשוב. אוהד צהוב

עידו טרבלוס  26.04.22 - 11:01

איזה שבועיים של באסה עברו עלינו. מה לא אמרנו על הקבוצה? מאיזה כיוון לא ניתחנו את הדבר הזה? היינו צריכים לנצח את מכבי חיפה, הפסדנו בצורה מזעזעת את הגביע, מלאדן כנראה לא ימשיך, יואב זיו לדין על כלום ותחושה כללית די קשה. הרוחות נשבו בכיוון של שינוי, של שבירת הרצף, של פלייאוף מהגהנום.

אבל מה התרופה הכי טובה בעולם לבאסה שהיינו בה? מה הדבר היחיד בעולם שמשמח כמו אליפות? מה הכי חשוב בעולם? נכון, דרבי. ועוד ניגע בדברים הפחות טובים. נמשיך לחשוב על העונה הבאה, לקוות להשתפר. אבל היום זה יום שנגילה ונשמחה בו. שהנפש מתעלה. יום שהכל צהוב בו.

וזה התחיל רע. אוי כמה שזה היה נראה רע. לא כל כך הבנו למה גבי קניקובסקי בחוץ ולא כל כך הבנו את השינויים ביחס לאייל גולסה. משחק אחד הוא עולה לדקה, משחק אחר פותח בהרכב. הכל היה מאוד מוזר. כך שלראות את שמו בהרכב הראשון היה מפתיע. בנוסף, שבועות רעים של סטיפה פריצה וג׳ורג׳ה יובאנוביץ׳ העלו תהיות גם כן, והנה שניהם בהרכב. הסגל של קרסטאיץ' מאוד קצר וחוץ משינויים פנימיים בהצבות אין לו יותר מדי מה לעשות, אבל ה-9-10 שכן ראויים להיות במכבי היו זמינים ועם זה אפשר לעבוד.

מופע פירו מהסרטים הבהיר לכולם מה המשחק הגדול ביותר בישראל ואחרי 10 דקות של עשן, יצאנו לדרך. סבוריט פתח כבלם, מה שהפריע קצת להנעת הכדור, הפועל הייתה בטירוף וחיפשה גול בכל מחיר.

הפועל אף פעם לא יודעת להפריד בין הטירוף והלהט של הדרבי לעצבים המוגזמים שאנשיה מגיעים אליהם. הם לא שולטים בעצמם, וזה משחק לטובתנו. הפועל מקבלת אדום בשלושה מארבעת הדרבים האחרונים. וזה תמיד על משהו ברוטאלי ומיותר. אבל מה אכפת לנו. זה שלהם. זה לטובתנו. שיעשו את זה כל דרבי.

ואז הגיעה המחצית השנייה. אם הייתי יכול להוסיף סאונד, הייתי מוסיף סאונד של כפיים סוערות. וואו, איזו מחצית. איזה כיף זה שיובה ופריצה טובים, איזה מרגש זה שאבי ריקן מוביל את מכבי להצגה כזאת ואיזה כיף שאוסקר גלוך על המגרש חווה את כל הדבר הזה. ערב שהוא חלום. ומי שלא חולם הרי כועס, לא?

פירוק לגורמים, תצוגת על, הופעה, קונצרט, תקראו לזה איך שבא לכם. ריקן עם צמד ובישול, יובה עם צמד וסטיפה עם גול ובישול. אפשר לבקש יותר מזה? כמו שאמרתי. חלום. יש המון מה לשנות לקראת העונה הבאה, יש המון על מה לחשוב לקראת העונה הבאה, אבל היום זה לא חשוב. היום חוגגים חמש על הפועל. חוגגים 2922 ימים בהם הפועל לא יודעת מה זה דרבי.

יאללה מכבי!