הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: שני אוהדים ניסו לתקוף את יואב כץ

המשטרה עצרה את השניים בחשד שאיימו על בעלי הפועל חיפה כשהיה ברכבו. במועדון גינו

הדר יעקבי
הדר יעקבי  27.04.22 - 13:06

אירוע חמור. המשטרה הודיעה היום (רביעי) כי עכבה לחקירה קטין תושב חיפה ותושב נשר שעפ"י החשד איימו וניסו לתקוף את יואב כץ, בעלי הפועל חיפה. המשטרה פתחה בחקירה עם קבלת תלונה מבעלי הקבוצה בדבר איומים ונסיון תקיפתו. בתום חקירתם השניים, המזוהים כאוהדי הפועל חיפה, שוחררו בתנאים מגבילים והחקירה נמשכת.

בתוך כך, מיד עם קבלת התלונה נגבו עדויות, נתפסו מצלמות אבטחה ונעשתה פעילות מאומצת במישור המודיעיני, כל אלה, הביאו לחשיפת זהות החשודים במעשה קטין בן 16, תושב חיפה ותושב נשר בן 29, ועיכובם לתחנת משטרת חיפה.  האחרון הוא אוהד מוכר ביציעי הפועל חיפה, בעל עבר פלילי ולאחרונה היה תחת צו הרחקה מאצטדיונים.

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל תמשיך לפעול בכל הכלים העומדים לרשותה בכדי למצות את הדין עם אלו המבצעים עבירות אלימות בכלל, ואלה הקשורות לאלימות בספורט, בפרט, וזאת תוך פגיעה בביטחון הציבור".

מהמועדון נמסר בתגובה: "אנו מגנים ומזועזעים ממקרי האלימות החמורים שהופנו כלפי הבעלים של המועדון יואב כץ בימים האחרונים בארבעה מקרים שונים. אותם מקרים, הם חציית כל הקווים האדומים. אנו סומכים את ידינו על המשטרה שתטפל בנושא בשיא החומרה".

יו"ר המנהלת ארז כלפון: "שוחחנו שלשום עם יואב כץ שסיפר לנו על התקיפה האלימה שעבר בפתח המלון בו הוא שוהה וחיזקנו את ידיו. אני רוצה להודות למשטרת ישראל שפעלה במהירות ובנחישות על מנת להגיע לאותם עבריינים. כעת אני מקווה ששאר רשויות החוק יפעלו להרחיקם גם ממגרשי הכדורגל. לא נאפשר לפגוע בבעלי קבוצות כדורגל ונפעל בכל הכח יחד עם רשויות החוק להילחם באלימות".