הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפועל ת"א: "אליאס התנצל ונקנס על היריקה"

הקבוצה הודיעה שהקשר עמד לוועדת משמעת פנימית. אזולאי ותומר ייעדרו מחיפה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  01.05.22 - 08:26

בצל השבוע הסוער, הפועל תל אביב הודיעה הבוקר (ראשון) כי קשר הקבוצה, שי אליאס, עמד לוועדת משמעת פנימית והביע חרטה על תקרית היריקה בדרבי האחרון לעברו של אנריק סבוריט, שעלתה לו בכרטיס אדום.

על פי הודעת המועדון: "שי הודה כי התנהל בחוסר אחריות וכי מדובר באקט אמוציונלי ועל כך הוא מצטער. הובהר לשי שהתנהגות שכזו לא מתקבלת על הדעת ולא ניתן לעבור על כך לסדר היום. הנהלת המועדון החליטה לקנוס את הקשר בקנס המקסימלי הקבוע בתקנון". יש לציין כי אליאס אמר שלא התכוון לירוק על שחקנה הספרדי של מכבי תל אביב, אלא עשה זאת כתגובה זועמת על ההחלטה.

לצד המחאות של הקהל גם באימונים הקבוצה וגם נגד הבעלים, בהפועל תל אביב ימשיכו הערב בהכנות לקראת המשחק מול מכבי חיפה. אחרי שהגיעו אוהדים לאימונים בימי רביעי ושישי קיללו את השחקנים, גערו בהם ואף ירקו ודפקו על המכוניות שלהם, האימון בשבת עבר בצורה שקטה ללא אוהדים. "אנחנו מבינים את הכאב של האוהדים אבל אי אפשר להתאמן כמו שצריך עם כאלה קללות וכזאת מחאה", אמרו בחודורוב.

בפן המקצועי, קובי רפואה יגיע בסגל חסר. שלומי אזולאי החלוץ נטש את האימון בעקבות הפציעה שלו במפשעה, דווקא אחרי שבימים האחרונים נראה היה שהתאושש ויהיה כשיר. יואב תומר גם איננו כשיר בגלל מתיחה בארבע ראשי.

דורון ליידנר, שסובב את הקרסול סובל עדיין מנפיחות באזור ולא התאמן. תתקבל לגביו החלטה אחרי האימון המסכם. מרקו ינקוביץ', כידוע, יעדר בשל עבירת משמעת (הורחק עד יום שלישי).