הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גיל ברעם ליריב טפר: "הורדתם אותנו ליגה"

מנכ"ל נוף הגליל כתב למנכ"ל איגוד השופטים. בקבוצה הודו: "העונה הסתיימה"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  01.05.22 - 07:10

"אפשר להגיד שהעונה הסתיימה" הודו אתמול (שבת) בנוף הגליל אחרי הפסד 2:0 להפועל חדרה בבית. למרות האווירה הטובה והביטחון מהמשחק מול מכבי פתח תקווה, ולמרות שהקבוצה הגיעה ללא מעט מצבים, היא ירדה מאוכזבת מהדשא.

שי ברדה בחר שלא לשוחח עם השחקנים בחדר ההלבשה, אבל מי שעשה זאת במקומו היה הקפטן, ג'ניה ברקמן, שהיה מוצהב ולא יכול היה לקחת חלק בהתמודדות. ברקמן ראה בכאב את המשחק מהיציע ובסיום ירד עצבני לחדר ההלבשה. "הוא צעק על זה שלא ניצלנו את ההזדמנות, על זה ששחקנים מתלוננים על זה שהם לא מקבלים מספיק דקות אבל כשהם מקבלים ככה זה נראה והתעצבן על מבוקה שחייך בסיום כאילו לא כואב לו על המצב" שיתף אחד השחקנים על המתרחש.

הרבה ביקורת על ההפסד הופנתה לשי ברדה, שהחליט להוציא את ג'ון אוגו, שהיה ממצטייני המשחק. אוגו לא אהב את ההחלטה וירד לחדר ההלבשה מבלי ללחוץ למאמן את היד. גורמים במועדון משתפים כי ברדה קרא לאוגו בסיום המשחק, שוחח עימו ויישר את ההדורים. במועדון מסבירים כי הקבוצה היתה בפיגור ואוגו יצא מתוך כוונה להכניס את כל הכלים ההתקפיים. "לקחנו סיכון, לצערנו זה לא עזר לנו, אבל החילוף של אוגו זה לא הסיבה שהפסדנו" סיכמו.

עוד ביקורת חריפה נשמעה על השיפוט במשחק כשגל לייבוביץ' החליט שלא לשרוק לפנדל לזכותה של נוף הגליל אחרי נגיעת יד בתוך הרחבה של עידו לוי. "כל העונה אנחנו מקופחים, כבר עייפנו מזה. פנדל ברור ושערוריה שלא נשרק" אמר גורם בהנהלה. גיל ברעם, המנכ"ל, אף כתב בסיום הודעה ליריב טפר, מנכ"ל איגוד השופטים, בו אמר לו 'אתם הורדתם אותנו ליגה'.

ואם הכישלון על הדשא לא מספיק, מסתמן שאיתן וולבלום סיים את העונה ויחמיץ את שני המשחקים הנותרים. הקשר נפצע במהלך המשחק בירך האחורי וירד בוכה וכאוב מכר הדשא. הוא יעבור סדרת בדיקות השבוע לבירור חומרת הפציעה.