הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

התקווה שנותרה והחזרה של בר: פ"ת תישאר?

המלאבסים מעודדים מה-2:2 מול בית"ר ירושלים ונערכים ל"מלחמת עולם"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  01.05.22 - 09:35

מכבי פתח תקווה נאחזת בפיסות התקווה האחרונות. המלאבסים סיימו בתיקו 2:2 מול בית"ר ירושלים בטדי, איבדו אומנם שתי נקודות, אבל גם הרוויחו נקודה אחד חשובה במיוחד שעוד משאירה להם תקווה להצליח לעשות את הבלתי יאומן ולהישאר בליגה אחרי שכמעט כל העונה היו מתחת לקו האדום.

"בכל שבוע אנחנו בטוחים שהשבוע זה יגיע, השבוע ננצח ונשאר בליגה, אבל כל שבוע ההכרעה לגבי עתידנו נדחית לשבוע הבא", אמר גורם במועדון. "אנחנו לא במצב טוב, צריך להודות באמת. אבל חזרנו פעמיים מפיגור ובזה אנחנו מתרכזים".

מי שזכה למחמאות היה ארד בר, שכבש שער שוויון קריטי. "בר חזר לחיים מאז שעומר גולן על הקווים. אחרי שלא שיחק בתקופתו של קלינגר היום הוא הוכיח לכולם כמה הוא חשוב". ההצלחה של בר אמש, היא אחת הסיבות שמובילות את אנשי המועדון להצהיר שהם לא מתחרטים על המהלך להחליף את ניר קלינגר בעומר גולן, למרות שגולן עוד לא הביא ניצחון כפי שקיוו. "ההגנה שלנו עדיין מאוד חלשה, אבל החלק הקידמי שלנו נראה טוב. והכי חשוב, נראינו טוב יותר משבוע שעבר כך שיש מגמת שיפור", אמר גורם בהנהלה.

"אנחנו תלויים בנו כרגע. שבוע הבא יש לנו משחק שהוא מלחמת עולם נגד הפועל ירושלים והוא יקבע מה יהיה איתנו, אם ננצח שם אנחנו נשאר בליגה. מצפים לנו שבועיים גיהנום", סיכמו בקבוצה. לקראת ההתמודדות הזו יקבל גולן בחזרה שני שחקני משפתח שהיו שריצו עונש הרחקה אמש: החלוץ שלו דניאל והבלם עדי מחרמיץ'.