הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יואב כץ: "הפועל חיפה שיחקה איום ונורא"

הבעלים מאוכזב מהיכולת. המשטרה חקרה ושיחררה את החשודים בתקיפה עם צו הרחקה. גורם במועדון: "מה הם מצפים שיקרה עכשיו? איך משחררים אנשים כאלה כל כך מהר?"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  01.05.22 - 10:41

הפסד נוסף ו-5 נקודות ליגה מתוך 15 אפשריות בפלייאוף התחתון, כך ירדה אתמול (שבת) הפועל חיפה מכר הדשא באיצטדיון סמי עופר אחרי שספגה 2:0 בביתה מהפועל ירושלים. זאת הייתה הפעם השנייה העונה שהאדומים מהכרמל נכנעו לאדומים מהבירה בסמי עופר, אבל נראה שבמועדון כבר לגמריי עסוקים במה שקשור לעונה הבאה.

"הקבוצה שיחקה איום ונורא ואנחנו בתהליך של מציאת מאמן", אמר הבעלים יואב כץ בסיום. כזכור, כץ שוהה בארץ לתקופה של כשלושה שבועות ובינתיים מדובר בתקופה לא פשוטה עבורו. מעבר להפסדים של הפועל חיפה, הבעלים מוצא עצמו בורח שוב ושוב מתקיפות אוהדים.

אתמול, כץ הגיע למשחק הקריטי של קבוצת הנוער, שגברה 0:1 על הפועל נוף הגליל והתקרבה להעפלה לליגת העל, שם ספג הבעלים איומים וקללות מטווח קצר. משום כך, כץ נאלץ להיעזר בכוחות משטרה ומאבטחים כדי להתפנות מהמקום.

בשבוע האחרון בישרה המשטרה כי תפסה חשודים בניסיון התקיפה של כץ, אך שיחררה אותם אחרי חקירה בלבד. היום נודע כי במשטרה הסתפקו בצו הרחקה מהבעלים. "מה הם מצפים שיקרה עכשיו? איך משחררים אנשים כאלה כל כך מהר?", ביקר גורם במועדון והוסיף: "מגיע אדם מבוגר לחופשת מולדת, למה הוא צריך לחשוב פעמיים לפני שהוא יוצא מהמלון?!".

בתוך כך, וכפי שאמר הבעלים, במועדון עוד עובדים במרץ על מינוי מאמן חדש כשהצפי הוא שהדברים ייסגרו עוד כשכץ נמצא בארץ (כלומר, בשבוע וחצי הקרובים). יואב כץ כבר נפגש כבר עם מרקו בלבול ושוחח טלפונית עם דראפיץ'. דראפיץ הביע הסתייגות תחילה כי הוא רצה לחכות להצעה מקבוצה גדולה אבל מקורבים למאמן משתפים כי לאחרונה חודשו המגעים בינו לבין הפועל חיפה וכי הצדדים צפויים לדבר שוב בקרוב. ההחלטה מתעכבת כרגע כי גם דראפיץ' וגם בלבול דורשים מיואב כץ להביא עימם צוות מקצועי, בנוסף או במקום הקיים, בעוד כץ מעוניין לתת בלעדיות למאיר בן מרגי, דני ביבס ופיני אברהם.

בלבול נמצא כרגע בחו"ל ומקורבים אליו מספרים שהוא היה שמח שדברים יסתדרו עם הפועל חיפה, זאת מאחר והוא מאמין שמדובר במועדון עם בעלים שיאפשר לו להביא את ה-'אני מאמין' שלו לכר הדשא. גורמים בהפועל חיפה שיתפו שהסיכויים כרגע עם 50:50 בין המאמנים. גם שמו של פטריק ואן לוון עלה כאופציה, אך ירד מהפרק מהר כשם שעלה. "המערכת הזו זקוקה למאמן דובר עברית", ציינו במועדון.