הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סלובודן דראפיץ' או מרקו בלבול? השיקולים של הפועל חיפה

השכר דומה, אז מה בכל זאת יטה את הכף? יואב כץ מחפש מאמן

הדר יעקבי
הדר יעקבי  02.05.22 - 12:55

סלובודן דרפיץ' יאמן את הפועל חיפה? יכול מאוד להיות שכן. המו"מ בין הצדדים מתקדם בעוד שגורמים במועדון משתפים שהאופציה של מרקו בלבול עודנה על הפרק, אך מאחר והוא שוהה בחו"ל כרגע קל יותר לקדם עניניים מול דראפיץ'.

כמו כן, משתפים במועדון, כי בלבול ודראפיץ' ביקשו שכר דומה, וכי הבחירה לאיזה כיוון לפנות לא תיעשה על פי השכר אותו יקבל המאמן, אלא על פי הוצאות נלוות. במועדון מאוד מעריכים את שני המאמנים ואין מבחינה מקצועית העדפה למי מהם, אבל בעוד בלבול ביקש להביא עימו צוות מקצועי מאוד רחב שכולל בין היתר עוזר מאמן, מאמן כושר, ופיזיולוג ספורט, דראפיץ' התעקש על מאמן כושר בלבד.

לגודל הצוות המקצועי יש כמובן משמעות כלכלית, וכמו כן יואב כץ היה שמח לשמור על הצוות המקצועי הקיים, אך הוא לא יתעקש על כך אם מדובר במאמן כושר בלבד. במצב כזה, מאמן הכושר של דראפיץ' או יתווסף לדני ביבס, מאמן הכושר הקיים, או יחליף אותו שכן בתחילת העונה הנוכחית ביבס ביקש לעזוב ונשאר לבסוף לבקשתו של יואב כץ, כך שיתכן שביבס עצמו יעדיף לעבור לאתגר הבא.

דראפיץ' וכץ טרם נפגשו, אך כן התייקמה פגישה בין כץ לסוכנו של דראפיץ' שמעון אבוחצירא. עד כה כץ נפגש ישירות עם שני מאמנים בלבד: מרקו בלבול ותומר קשטן אך מקורבים משתפים כי הפגישה עם קשטן התקיימה בעיקר מתוך כבוד הדדי בין הצדדים.

היום  הגיע הבעלים לחניכה חגיגית של מסדרון התהילה של הפועל חיפה בסמי עופר בנוכחות ראש העיר חיפה דר' עינת קליש-רותם ויו"ר דריקטוריון האיצטדיון איתמר צ'יזיק. האירוע יתחיל בהתכנסות וכיבוד, ימשיך לברכות וגזירת סרט ולאחר מכן קיים סיור במסדרון. באירוע הצהירו על כוונת המועדון להוציא ספר וסרט על ההיסטוריה של הפועל חיפה וכמו כן להקים מוזיאון לכבודו בשיתוף עם העירייה.

אחרי אירוע ההשקה צפויה להתקיים שיחה בין דראפיץ' לכץ כשבמועדון מקווים שהדברים יסגרו בהקדם האפשרי וכל עוד יואב כץ נמצא בארץ.