הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דן גלזר: "מצטער על התיקול. אסע לבקר את גורי"

קשר מכבי ת"א על פציעת שחקן סכנין. המאמן קרסטאיץ': "ננסה לנצל את חולשות נתניה"

תומר לוי
תומר לוי  05.05.22 - 16:56

אחרי ההפסד המאכזב לבני סכנין, מכבי ת"א תנסה להתאושש כשתארח את מכבי נתניה באצטדיון סמי עופר בשבת. הצהובים, שינסו לסיים את העונה עם טעם טוב, מרצים עונש רדיוס עקב התפרעות אוהדים.

מאמן מכבי ת"א מלאדן קרסטאיץ' אמר לקראת המפגש מול נתניה: "מכבי נתניה היא קבוצה אגרסיבית שמשחקת כדור ישיר. אנחנו מצפים למשחק קשוח, במיוחד אחרי שאנחנו יודעים שנשחק בחיפה ולא בבלומפילד. אנחנו רוצים לנצל את החסרונות של נתניה ונגיע מוכנים. מבחינת הסגל: שרן ייני ייעדר תקופה ובנוסף יש לנו מספר שחקנים שעדיין לא בכושר כי הם חוזרים מפציעה, אבל הם מתאמנים איתנו"

קשר מכבי דן גלזר אמר: "זה מבאס לקבל גול בדקה האחרונה נגד סכנין. רצינו לנצח והצגנו משחק טוב, היינו יכולים להכריע את המשחק. הלכנו עם הרבה שחקנים קדימה ולא היינו מרוכזים. היה קשה לקבל את הגול בדקה האחרונה. למדנו מזה, ראינו וידאו ואני מקווה שאת ההרגשה הכואבת הזו נשנה ביום שבת".

גלזר התייחס לפציעה של גבי גורי: "בנוסף, שמעתי שגבי גורי נפצע במהלך תיקול איתי ואני מאחל לו החלמה מהירה. אסע לבקר אותו ברגע שאוכל. זה יכול לקרות אבל אני מצטער שזו התוצאה".

עוד אמר הקשר: "נתניה מאוד אנרגטית ואגרסיבית. זו קבוצה בכושר מצוין, משחק קשה מאוד אבל אנחנו רוצים לנצח ולצאת מהתוצאה המבאסת שעשינו נגד סכנין".