הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכבי ת"א בודקת אופציה לרכישת זסנו

מגן אשדוד בן ה-20 מועמד להצטרף בעונה הבאה, בקבוצה ימשיכו לחפש מגן ימני ובלם. אבי ריקן החלים מפציעה ויחזור ישירות להרכב של מלאדן קרסטאיץ' מול נתניה, גם סה וגלוך יפתחו

תומר לוי
תומר לוי  06.05.22 - 11:00

במכבי תל אביב ממשיכים את ההכנות לעונה הבאה ובודקים גם היום (שישי) את צירופו האפשרי של זוהר זסנו, המגן הימני הצעיר מאשדוד. עד עתה היה ידוע שחמודי כנעאן, חברו לקבוצה של זסנו, בתוכניות של הצהובים. כעת נראה שגם המגן בן ה-20 מועמד והצהובים מאמינים שהוא יכול להתפתח בקבוצה.

הקבוצה ממשיכה לחפש מגן ימני, בלם ועוד. בינתיים במועדון מקווים לסיים את עידן מלאדן קרסטאיץ' בצורה טובה, ורוצים לנצח מחר מול מכבי נתניה. מבינים שמשחק הרדיוס בסמי עופר הולך להיות קרב קשה, מול קבוצה אותה הצהובים לא הצליחו לנצח ונראו פחות טוב ממנה ברוב המפגשים העונה.

אבי ריקן, שהחלים מהפציעה, אמור לחזור ישירות להרכב. ז'וסוואה סה ואנריק סאבוריט ימשיכו ברכז ההגנה, בעוד אוסקר גלוך יקבל גם הוא את המקום ב-11.

הבוקר נערך טורניר אוהדים לזכרו של אוהד הקבוצה סמ"ר אילן סביאטקובסקי ז"ל שנהרג בעזה ב-2010 . הטורניר נערך במתחם האימונים בקרית שלום בהשתתפות מאות אוהדים ובארגונה של קרן מכבי תל אביב.

ההרכב המשוער: דניאל פרץ, אנדרה ג'ראלדש, ז'וסוואה סה, אנריק סאבוריט, מתן בלטקסה, דן גלזר, גבי קניקובסקי, אבי ריקן, אוסקר גלוך, סטיפה פריצה, ג'ורג'ה יובאנוביץ'.