הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"המטרה? כרטיס ליורו דרך פלייאוף האומות"

צפו: מהבחירה בחזן בבוגרת ועד לאלימות בכדורגל. אורן חסון בראיון מיוחד

רז זהבי
רז זהבי  06.05.22 - 07:42

עונת הכדורגל מתקרבת בצעדי ענק אל סיומה, וכעת יושב ראש ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, התפנה לשיחה קצרה עם ערוץ הספורט כשהגיע אל המשחק בין כפר שלם לטייבה בגמר המחוזות של ליגה א'.

"זו חגיגה גדולה וכיף גדול", אמר "כיף לראות את הקהלים יוצרים אווירה יוצאת מהכלל. הקצב פה פשוט מצוין, כיף. שינוי השיטה בליגה יצרה לנו תחרות יוצאת מן הכלל טובה. הפוטו פיניש פה בנתניה ויש כאן קרוב ל-4,000 צופים שיוצרים אווירה נהדרת. האמצעים שלנו יחסית דלים אבל לשמחתי חילי טרופר הוביל מהלך שבו אנחנו הולכים לשדרג מגרשים, ניתן יותר במה לליגות הנמוכות שהוא הלב של הכדורגל הישראלי".

על הבחירה של יוסי בניון באלון חזן לתפקיד מאמן הנבחרת, אמר: "בנינו תלכיד נכון, אלון קיבל את המפתחות יחד עם יוסי. אני מאמין בצוות הזה והם יקבלו ממני את כל הגיבוי להצעיד את הנבחרות למטרות מאוד ברורות. המטרות בליגת האומות? להגיע לפלייאוף ומשם להשיג כרטיס ליורו בלי שום קשר לאמונה שלנו לעלות דרך מוקדמות היורו".

כשנשאל על סיכום העונה עם דגש על האלימות במגרשים, אמר: "אנחנו לא מסכמים עדיין, מדובר בעונה רעה מאוד מבחינת ההתפרצות של האלימות. אגב זה בכל החברה הישראלית, לצערי הרב זה מאוד בולט בכדורגל. מתחת לפני השטח נעשים דברים במשרד הספורט יחד עם משרדים נוספים, רוצה לקוות ולהאמין שיצא לפועל לפני תחילת עונה הבאה. לצד דברים טובים מהעונה ניקח לצערי גם הרשעות והתפרעויות של אוהדים, של בעלי תפקידים ומאמנים ונפעל ביד קשה שמקרים כאלו לא יחזרו בעונה הבאה".