הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"חייבים למצוא פתרון": המשבר סביב בית"ר

אין מו"מ, ולא ברור איך העונה הבאה תיפתח. גורמים: "פירוק אינו אופטימלי"

תומר לוי
תומר לוי  08.05.22 - 11:53

בבית"ר ירושלים השיגו את המטרה: למרות מצב כלכלי ומקצועי קשה, הקבוצה הצליחה להישאר עונה נוספת בליגת העל, עם פלייאוף תחתון מוצלח תחת המאמן יוסי אבוקסיס. אבל אחרי שהמטרה הזו הושגה, בעיר הבירה כבר מתכוננים ללא נודע - אל העונה הבאה, שנמצאת תחת ערפל כבד.

כרגע לא מתקיים מו"מ קונקרטי על רכישת קבוצה, כשבינתיים לקבוצה עדיין חסר סכום כסף מסוים, על מנת לסיים תפעולית את השנה ולשלם משכורות. לצד כל אלה, לא ברור כיצד תיפתח העונה הבאה - במידה ולא יהיה רוכש - כמה שחקנים יעזבו, ובאיזה תקציב ניתן יהיה לפתוח את העונה. "לא נשארנו בליגה כדי להילחם נגד הירידה החל מהמחזור הראשון בעונה הבאה. חייבים למצוא פיתרון לעניין, ומהר. גם פירוק זה לא פיתרון אופטימלי".

ולצד כל אלה, בית"ר ירושלים תתארח הערב (ראשון, 20:30) בנתניה אצל הפועל חדרה, במשחק לפרוטוקול בלבד. יוסי אבוקסיס יחסר את איתמר ניצן המוצהב ואת אופיר קריאף שסיים את העונה, וצפוי לתת הזדמנות לשחקנים שלא פותחים בהרכב בדרך כלל - בהם דוד חוג'ה הצעיר, אביאל זרגרי וניב זריהן.

ההרכב המשוער: נתנאל דלויה; עמית כהן, אוראל דגני, דוד חוג'ה, מקסים גרצ'קין; תמיר עדי, אביאל זרגרי, מיכאל אוחנה; ניב זריהן, לירן רוטמן, ריצ'מונד בואצ'י.