הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ניסנוב: "לא נעלה לשחק בדרבי ללא קהל"

בעלי הפועל ת"א במתקפה על החלטת בית הדין: "זו מכת מוות כלכלית, נותנים פרס לחוליגנים שמגיעים כדי לפגוע בנו. נפסיד מיליון וחצי שקלים כתוצאה ממהלך כזה". איציק ניסנוב: "זה לא מס שפתיים. למה דיין מעניש קבוצה רק בגלל שהוא לא אוהב את הבעלים שלה?". האדומים יעתרו לבג"צ

רז זהבי
רז זהבי  08.05.22 - 13:40

זעם גדול בהפועל ת"א בעקבות עונש המשחק ללא קהל. אחרי שההתאחדות קבעה את העונש שיחול בדרבי התל אביבי, ולא במשחק מול הפועל ב"ש, האדומים מבינים שמדובר בנזק כלכלי גדול לקבוצה ולתקציב המתוכנן.

לאחר החלטת ההתאחדות, בעלי הפועל ת"א התכנסו לישיבת חירום, ומעבר לערעור, מתכוונים ללכת עד הסוף בכדי לשנות את ההחלטה. התכנון: עתירה לבג"צ, כשכעת בראיון לערוץ הספורט, שרון ניסנוב יוצא במתקפה חסרת תקדים.

"לא נעלה לשחק בלי קהל בדרבי", שרון ניסנוב אומר לערוץ הספורט, "מדובר בפרס שנותנים למספר חולגינים שמגיעים לפגוע בנו כלכלית. זו מכת מוות כלכלית להפועל ת"א שלא נצליח להתאושש ממנה".

"מדובר בפגיעה של מיליון וחצי שקלים של הכנסה מתוכננת בדרבי. בושה וחרפה גם מבחינת ההתאחדות לדחות את הדיון, כשהם יודעים שהעונש נקבע מראש עם כל התקנון".

בהמשך, איציק ניסנוב התראיין ל"5 באוויר" והמשיך בקו דומה: "זו שערוריה. אף קבוצה לא קיבלה עונש כזה. העונש הזה צריך להיעלם מהכדורגל. יש דיין, ישראל שמעוני, שמתנכל להפועל ת"א כל השנה. הוא עשה לנו נזק מכוון כדי שזה ייפול על הדרבי. יש פה התנהלות לא תקינה. זה לא מס שפתיים, בוא נחיה ונראה - לא יהיה משחק אם לא יהיה קהל. מחפשים לעשות נזק רק כי הבעלים לא מוצאים חן בעיני הדיין. לא הופתעתי מהעונש, הופתעתי מתזמון ההחלטה. הם חיכו בכוונה כדי שזה יהיה על הדרבי, וזה מה שחמור מאוד!".