הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הוכנבוים מועמד למנהל מקצועי בהפועל חיפה

כץ חזר לארה"ב. מימר מועמד למאמן, במועדון חוששים מהשיחות עם בלבול

הדר יעקבי
הדר יעקבי  08.05.22 - 19:21

מי יהיה המאמן הבא של הפועל חיפה? שלשום, בעלי הקבוצה יואב כץ עזב את הארץ ללא הכרגע בנוגע לאיש שיחליף את אלישע לוי על הקווים, ובמועדון מודאגים לאור קשיים במשא ומתן מול סלובודן דראפיץ' ומרקו בלבול. בכרמל סבורים שדראפיץ' ינצל את הפרויקט עם הנבחרת הצעירה ויש אופציה שיישאר שם לאחר מכן, כמו כן מאמינים בקריית חיים שבאר שבע עדיין בתמונה מבחינתו.

באשר לבלבול, עדיין ישנם פערים בין דרישותיו המקצועיות לבין מה שיואב כץ מוכן להעניק. הצדדים מנסים לגשר על הפערים וצפויים לשוחח שוב הערב בניסיון להגיע לעמק השווה. במידה ולא יזדמן לשניהם להגיע, האופציה הבאה אותה שוקלים בהפועל חיפה היא שרון מימר, שכבר עבד כזכור בהפועל חיפה והוא אהוב בקרב ההנהלה והצוות המקצועי.

אופציה נוספת שנשקלת בכרמל היא ניר קלינגר, שרשם קדנציה מפוארת בהפועל חיפה עם הגעה לפלייאוף העליון וזכייה בגביע המדינה. עם זאת, היחסים בין הצדדים הסתיימו עם משקעים. הפועל חיפה תארח מחר את מ.ס אשדוד למשחק הבית האחרון של העונה, אך נראה שבמועדון מתעסקים בעיקר בהכנות לעונה הבאה שכן מדובר במשחק חסר משמעות עבור שתי הקבוצות.

במקביל, במועדון מנהלים משא ומתן עם ירון הוכנבוים על תפקיד המנהל המקצועי. הוכנבוים במו"מ עם הבעלים יואב כץ. כץ רוצה שהוכנבוים ישמש כמנהל המקצועי של מחלקת הנוער, בעוד הוכנבוים מעוניין לשמש בתפקיד גם בקבוצה הבוגרת.

כמו בחודש הקודם, גם החודש מתלוננים שחקנים בקבוצה על איחור בקבלת הוצאות על שכר דירה ורכבים. "הבטיחו לנו שנקבל את זה בשישי, אבל עד היום לא קיבלנו. זה כבר חודש איחור", סיפר אחד השחקנים בקבוצה.