הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"איך פוסלים בכזאת קלות גול שמכריע עונה?"

במכבי פ"ת זועמים על השיפוט בהפסד לירושלים: "פסלו לנו גול על כלום, זו שערורייה". שחקן בקבוצה ביקר את ההתנהלות: "ככה זה כשמחליפים שלושה מאמנים בעונה"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  09.05.22 - 06:45

מכבי פתח תקווה המומה וכואבת. למלאבסים היה מספיק תיקו כדי להשאיר להם סיכוי להישארות בליגת העל, אבל הם סיימו ב-1:0 מול הפועל ירושלים, שחרץ את גורלם בדרך לעונה נוספת בליגה הלאומית.

"זה כואב עוד יותר, כי לא ציפינו ולא האמנו שזה מה שיהיה", שיתף בכאב שחקן הקבוצה, "לאורך כל העונה היינו משוכנעים שנשאר וגם אתמול, היינו בטוחים שננצח אותם". "הכל הלך לנו הפוך העונה וגם הערב", שיתף שחקן נוסף, "גם כשכבר כבשנו והרגשנו שאנחנו במשחק, פסלו לנו את הגול". שחקן אחר אף השמיע ביקורת מסוימת כלפי ההתנהלות של המועדון: "ככה זה כשמחליפים שלושה מאמנים בעונה".

פסילת הגול גררה לא מעט תגובות נזעמות, ואפשר להבין למה. הגול נפסל בהחלטה שנויה במחלוקת שהכריעה את העונה כולה עבור מכבי פתח תקווה: "עד עכשיו לא הבנתי על מה פסלו, למרות שראיתי את זה מיליון פעם. הכדור הגיע לינון, מרקוס דיניז לא השפיע על המהלך. זה הזיה", אמר גורם בקבוצה, "פסלו לנו גול על כלום. זה שערוריה. איך פוסלים בכזאת קלות גול שמכריע על ירידת ליגה?! המהלך בכלל לא היה קשור לגול", התייחס שחקן אחר לדחיפה של מרקוס דיניז בתוך הרחבה.

בתום המשחק הגיעו כמה עשרות אוהדים למתחם האימונים של הקבוצה ותלו שם שלטים 'סמרטוטים', 'אבי לך' ו'מכבי לוזון'. אותם אוהדים גם פקדו את ביתו של הבעלים בסיום המשחק. אבי לוזון הגיע מלווה באמיר (ג'וקי) כהן, ובין הצדדים התפתחה מריבה שכללה קללות הדדיות ושירי מחאה מצד הקהל. האוהדים התפזרו עם הגעת המשטרה למקום, אך הצהירו: "המחאה תמשך בכל ליגה בה נשחק".

באשר לעתיד הצוות והשחקנים, הרבה עוד נותר בסימן שאלה והחל מהיום יחלו במועדון לעסוק בבניית הקבוצה לעונה הבאה שכן עד כה היה קשה לתכנן מבלי לדעת באיזו ליגה ישחקו. השאיפה היא להתבסס על שחקני בית ולשלב שחקני נוער נוספים בקבוצה הבוגרת אחרי העונה המוצלחת של הנוער.