הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בן ביטון: "העונש הקולקטיבי פוגע בכולם"

מגן הפועל ת"א לפני ב"ש: "הכדורגל של האוהדים". איינבינדר וסניור יפתחו

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  09.05.22 - 13:42
(אודי ציטיאט)
(אודי ציטיאט)

הפועל תל אביב תשחק מחר (שלישי) מול הפועל באר שבע, במשחק שמושך עניין גם מחוץ למגרש לאחר סערת עונש הקהל של האדומים והרצון של ב"ש להקדימו למשחק הקרוב, כך שאוהדי החוץ יגיעו לבלומפילד. לפני המשחק קובי רפואה התייחס.

קובי רפואה אמר: "הדרבי זה המשחק הכי גדול, כולם יודעים את זה, אבל אני רוצה להתעסק בהפועל באר שבע. כולם אמרו את זה, מבחינתי הדרבי חשוב אבל אני מתעסק במה שקורה עכשיו".

"יש שחקנים פצועים, מקווים שחלקם יחזרו, גם שי אליאס. כל פעם קורים דברים חדשים. עם הסגל הזה הגענו לאן שהגענו, להגיד שאין ואין זה הכי קל. מבחינתי ומבחינת כולם צריך לעשות את המקסימום כדי לסיים את העונה איפה שאנחנו רוצים. כל תוצאה במשחק אחר יכולה להשתנות, הקבוצה שלו הבקיעה והיא בין המובילות. חסר לנו חלוץ טבעי, זה עובדתי. צריך למצוא את האיזון. נמצא את הבלאנס בין להבקיע שערים לבין להיות יעילים, יש דברים שיכולים לקרות. אני לא מסתכל על זה שלא הבקענו ב-3 האחרונים, אני מסתכל על ייצור מצבים. זה הכי חשוב. שואפים למקום 4, יש לנו סיכוי וזה תלוי בנו".

"נעשה את המקסימום עד הסוף כדי לעמוד במטרות האלה. משחקים מול קבוצה טובה, קבוצה שנמצאת במקום השני. איכותית. יודעים מול מי אנחנו נמצאים. הפועל באר שבע קבוצה התקפית, עושה דברים. משחקת כדורגל. עושה את המקסימום, עשינו את המקסימום כדי להגיע מוכנים", רפואה סיכם.

בן ביטון: "צריכים להתרכז בעצמנו. מגיעים למשחק מול יריבה טובה, עם ניסיון. נבוא מחר כמו שבאנו כל העונה, דרוכים, חזקים, נחושים. אם נעשה את זה נראה טוב, נשיג את התוצאה הכי טובה שאנחנו יכולים. אנחנו מקצוענים ורוצים מאוד. כל עוד יש סיכוי ויש סיכוי לא רע, נצליח להשיג את זה. הדרבי כאב, היה שבוע קשה לכל מי שקשור להפועל תל אביב. בכדורגל אין מה לעשות, זה נשמע קלישאתי אבל צריך להתרומם ולהמשיך הלאה. חייבים להתרומם, כולנו מקצוענים וחייבים להתרומם. יש עוד משחקים בשביל להשתפר, להראות שאנחנו יכולים וצריכים לכפר".

"מקווה שנעשה את זה. העונה הבאה? יש לי חוזה. טוב לי פה. יש לי חוזה. מיותר לדבר על זה כרגע, מאוד מעניין. מתרכזים במשחק מחר. אנחנו שחקני כדורגל, מתרכזים בדשא. נביא עוד מעצמנו. העונש הקולקטיבי לא צריך לקרות, קטונתי מלהבין מה צריך לעשות, אבל זה מבאס את כולם: הכדורגל, הצופים, האווירה. זה פוגע בכולם. צריך למצוא פתרון אחר".

דן איינבינדר, שהיה בספק למשחק מול ב"ש בשל רגישות בשרירי הבטן, התאמן ויהיה כשיר. בן ביטון חשוב לעמדת המגן הימני. עומר סניור צפוי לפתוח בחוד.